de Beaumont (NCA400)

  Francúzsko, Normandia, Carentan

de Beaumont (NCA400)

    Francúzsko, Normandia, Carentan
Pôvodná cena
137 EUR/os

Cena od
123 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 365
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'de Beaumont (NCA400)', 3-pokojový dům 48 m2 na 2 podlažích. Účelně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, oddělené WC. V podkroví: 1x zkosený otevřený pokoj se střešním oknem s 2x lůžkem. Elektrické topení. Terasa částečně krytá. Zahradní nábytek, gril (přenosný). K dispozici: pračka, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 2 psi povoleni.

Popis

Dům 'de Beaumont'. V osadě 2 km od centra Carentan, 10 km od centra Isigny, 50 km od centra Cherbourg, 4 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 s trávníkem a rostlinami, parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 2 km, písečná pláž 15 km, krytý bazén 4 km. Marina 4 km.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Poplatek z pobytu
 • Pes (povoleni max. 2)
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Elektřina

Základná cena nezahŕňa

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 8.0 EUR za osobu
 • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
 • Elektřina - 0.18 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 4.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Normandia
 • Miesto podľa CK: Carentan

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 249 365
Dnes 8–14.30 h

Francúzsko

Francúzsko je okrem Ruska najväčšou európskou krajinou, ktorej súčasť tvorí aj známy ostrov Korzika. Okrem pevninskej časti patria ku krajine aj magické ostrovy Martinik, Réunion alebo súostrovie Francúzska Polynézia. Hlavným mestom je Paríž, romantické mesto plné života a umeleckých zážitkov. Vďaka značnej rozľahlosti francúzskeho územia tu taktiež nájdete zasnežené vrcholy Pyrenejí a Álp, ktoré sú vychýreným rajom pre lyžiarov, rovnako ako aj čarovné Azúrové pobrežie na juhu krajiny. Každý kút tejto osobitej krajiny vám umožní prežiť jedinečné okamihy. Francúzsko je taktiež rajom eurovíkendov a poznávacích zájazdov. Veľmi populárne sú historické pamiatky svetového formátu rozosiate po celej krajine od Normandie až po Azúrové pobrežie. Francúzsko je svetovo najvychýrenejšou vinárskou krajinou, ktorá sa preslávila aj vďaka cyklistike.

Nezáväzná objednávka

de Beaumont (NCA400)
    Francúzsko, Normandia, Carentan

Pôvodná cena
137 EUR/os

Cena od
123 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 365

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
491,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €