DEBRA PARK

  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza

DEBRA PARK

    Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

hotel sa nachádza na pokojnom mieste mestečka Moena, 2,5 km od zjazdových tratí Alpe Lusia.

Ubytovanie

jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. jednolôžková izba SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, trezor. dvojlôžkové izby s možností dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, trezor.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, olovrant (16:00 - 17:30, domáce sušienky, čaj), večere servírované - 3-chodové menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, Wi-Fi (zdarma, v spoločných priestoroch), TV miestnosť, výťah, lyžiareň. Wellness: sauna, vírivka (8 €/žetón), solárium za poplatok.

Parkování

pri hoteli zdarma (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

700 m Moena.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 6,5 km zjazdové trate Pozza di Fassa - Val di Fassa (platí skipas Val di Fassa), 2 km zjazdové trate Alpe Lusia (nutné mať zakúpený skipas Dolomiti Superski). Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m Moena. Vzdialenosť od skibusu: 150 m. Lyžiarske školy: 6,5 km Pozza di Fassa. Požičovňa lyží: 700 m Moena. Úschovňa lyží: v hoteli, verejné v Pozza di Fassa, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do sauny.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • silvestrovská večera 40 €/osoba.
Pobytová taxa
  • 1,50 €/osoba od 12 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Moena

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 050
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

DEBRA PARK
    Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza

Cena
377 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 050

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
377,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €