Deleze (HNE300)

  Švajčiarsko, Les 4 Vallées, Wallis / Valais, Nendaz, Verbier / Mont Fort (ľadovec)

Deleze (HNE300)

    Švajčiarsko, Les 4 Vallées, Wallis / Valais, Nendaz, Verbier / Mont Fort (ľadovec)
Pôvodná cena
158 EUR/os

Cena od
114 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 915
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

Rodinný dům, 10 osob, 8 pokojů, 5 ložnic, 3 koupelny, cca 150 m2, 3 patro. Upozornění: nekuřácký dům. Zařízení: dobré, se spoustou dřeva, útulné, dlážděná podlaha, laminátová podlaha. Vybavení: kabelová televize, DVD, rádio, přístup na internet Wi-Fi (v ceně), pračka, sušička, elektrické topení, podlahové topení. Rozložení pokojů: Obývací pokoj / hala (přízemí): nábytek. Obývací pokoj 2 (patro 1): nábytek, vstup na balkon. Jídelní kout: pro 10 osob, otevřen do obývacího pokoje, (patro 1), vchod na terasu. Kuchyně: samostatná (patro 1), další jídelní kout pro 6 osob. Kuchyň/vybavení na vaření: 4 keramické varné desky, trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednička, kávovar, bojler na vodu, toustovač, sada fondue, sada raclette. Ložnice 1 (přízemí): manželská postel. Ložnice 2 (přízemí): manželská postel. Ložnice 3 (podkroví): 2x samostatné lůžko, vstup na balkon. Ložnice 4 (podkroví): manželská postel, vstup na balkon. Ložnice 5 (podkroví): manželská postel. Sanitární zařízení 1 (přízemí): sauna. Sanitární zařízení 2 (přízemí): sprcha, WC. Sanitární zařízení 3 (patro 1): samostatné WC. Sanitární zařízení 4 (podkroví): sprcha, WC. Sanitární zařízení 5 (podkroví): sprcha, WC. Důležité informace: Při rezervaci za cenu pro obsazení 8 osobami není k dispozici: jedna ložnice v přízemí. Při rezervaci za cenu pro obsazení 6 osob není k dispozici: dvě ložnice v přízemí.

Popis

Charakteristika: horská chata. Poloha: v obci Sornard, nadmořská výška 1300 m. Přístup / parkování: 4x parkování na pozemku. Pozemek (soukromé): otevřený pozemek, ve svahu, louka. Wellness: společné použití (zdarma): sauna. Vzdálenosti: Centrum Nendaz, cca 2,5 km. Sion, cca 13 km. Další možnost nákupu (Nendaz), cca 1,4 km. Zastávka autobusu, cca 150 m. Vlakové nádraží Sion, cca 13 km. Veřejný venkovní bazén, cca 2,5 km. Krytý veřejný bazén, cca 13 km (Sion). Lanovka Siviez, cca 10 km. Sjezdovka Tracouet, cca 3 km.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 500.0 CHF paušál
 • Poplatek z pobytu - 3.5 CHF za osobu/den
 • Rekreační poplatek - děti (6-15) - 1.75 CHF
 • Rekreační poplatek - děti (3-5)
 • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Nendaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 915
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Deleze (HNE300)
    Švajčiarsko, Les 4 Vallées, Wallis / Valais, Nendaz, Verbier / Mont Fort (ľadovec)

Pôvodná cena
158 EUR/os

Cena od
114 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 915

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 135,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €