Denise

  Chorvátsko, Istria, Pula, Medulin

Denise

    Chorvátsko, Istria, Pula, Medulin
Pôvodná cena
91 EUR/os

Cena od
86 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 944
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Denise (MDN126)', 3-pokojový apartmán 54 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou a klimatizací. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžkem. Otevřená kuchyně (2-plotýnkový vařič, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Klimatizace (extra). Balkonový nábytek, lodžie. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (kryté, 1 auto). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Rodinný dům 'Denise'. 800 m od centra Medulin, 12 km od centra Pula, v obytné čtvrti, 150 m od moře, 400 m od pláže. Společné: pozemek 700 m2 s trávníkem a stromy. Zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 500 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 400 m. Marina 800 m. Upozornění: soukromý přístav loděk (extra) na dotaz. Letiště 10 km od domu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Klimatizace - 5.0 EUR za den
  • Vratná kauce v hotovosti - 125.0 EUR paušál

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Medulin

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 249 944
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Denise
    Chorvátsko, Istria, Pula, Medulin

Pôvodná cena
91 EUR/os

Cena od
86 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 944

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
426,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €