Dent Favre A

  Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Dent Favre A

    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz
Číslo zájazdu: 1 252 946
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Dent Favre A No 5', 2-pokojový apartmán 50 m2 v 2. patře, jihozápadní orientace. Komfortně a pěkně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovkou pro 2 osoby a kabelovou TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra, gril na raclette, fondue set (na sýrové fondue)). Koupelna s vanou a WC. Jihozápadní orientace. Balkonový nábytek. Panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: žehlička, dětská postýlka (extra), vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (1 auto), 50 m, 50 m. Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Rezidence 'Dent Favre A'. 800 m od centra Ovronnaz, klidná, slunná poloha, jihozápadní orientace. Společné: dětské hřiště (houpačka). V domě: lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně (extra). Výměna ručníků 1x týdně (extra). Parkovací místo 50 m. Potraviny 800 m, restaurace 100 m, termální bazén 500 m. Tenis 100 m, lyžařské sjezdovky 1 km, zastávka skibusu 200 m, běžkařské stopy 800 m. Upozornění: dětská výbava na dotaz (extra). Skibus zdarma. Podle domovního vstupu 42-93 schodů.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti nebo kreditní kartou (Visa/Mastercard) - 300.0 CHF paušál
  • Poplatek z pobytu - 3.2 CHF za osobu/den
  • Poplatek z pobytu - děti - 1.6 CHF
  • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
  • Miesto podľa CK: Ovronnaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 946
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Dent Favre A
    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Cena od
166 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 946

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
661,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €