Depandance VILLA TAMARIS

  Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Krk

Depandance VILLA TAMARIS

    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Krk
Číslo zájazdu: 1 449 779
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Depandance VILLA TAMARIS

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

depandance je súčasťou hotelového komplexu 3 budov (Dražica, Villa Lovorka a Villa Tamaris) nachádzajúce sa v bohatej zeleni, v krásnej zátoke, cca 800 m od centra mesta Krk.

Vybavenie a služby

v hoteli Dražica: klimatizovaná reštaurácia, a-la-carte reštaurácia s tanečnou terasou, bar pri bazéne, plážová reštaurácia, Wi-Fi na recepcii a v lobby bare ZADARMO, zmenáreň, TV miestnosť, parkovisko.

Ubytovanie

centrálne klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, trezorom, fénom, minibarom, niektoré s možnosťou prístelky (pre dieťa do 12 rokov). Izba SUITE - 2lôžková izba, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre max. 1 dospelú osobu a jedno dieťa do 12 rokov.

Šport a zábava

vonkajší bazén so sladkou vodou (lehátka a slnečníky pri bazéne za poplatok), detský bazén, fitnes - ZADARMO, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, detské ihrisko, vodné športy, animácie pre deti (v 7. a 8. mesiaci), požičovňa kolies.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, možnosť plnej penzie s 1 nápojom k obedu. Vždy k večeri ZADARMO miestne čapované alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, víno, voda, džús). Strava sa podáva v hoteli Dražica.

Pláž

kamenistá, čiastočne okruhliaková, cca 30 m.

Výhody a benefity

v termíne pobytu do 1.4.-14.4., 18.4.-29.4., 2.5.-25.5., 29.5.-3.6. a od 10.9. vám bude poskytnutá pri min. 3 dňovom pobyte mimoriadna zľava 15%. V termíne pobytu 6.6.a-15.6. vám bude poskytnutá pri min. 3 dňovom pobyte mimoriadna zľava 10%. Všetky vyššie uvedené zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie, polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, ekologickú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu,na vyžiadanie - detská postieľka (za poplatok 7 EUR / deň) - platba na mieste.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Krk, Krk

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 779
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Depandance VILLA TAMARIS
    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Krk

Pôvodná cena
726 EUR/os

Cena
675 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 779

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
675,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €