DEVILLE

  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza

DEVILLE

    Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

pekný trojhviezdičkový hotel, leží v centre horského mestečka Moena. Ideálne pre strávenie príjemnej dovolenky. Zastávka Skibusu je 50 m od hotela. Možnosť využitia wellness centra v hoteli Laurino (cca 200 m).

Ubytovanie

dvojlôžková izba s dvomi prístelkami, dvojlôžková izba s dvomi prístelkami Superior. dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, Wi-fi, výhľad na hory, väčšina s balkónom. dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek Superior SPR+Wc, fén, TV/SAT, trezor, Wi-fi, výhľad na hory.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere servírované výber z menu, šalátový bufet, detské menu na vyžiadanie.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, lyžiareň, Wi-fi. Wellness: turecké kúpele, vodné trysky, sauna, solárium, relaxačná zóna, vstup povolený iba osobám od 16 rokov, otváracia doba 16:30-19:30. Wellness je v toeli Laurino (cca 200 m).

Parkování

1 miesto/izba (200 m od hotela).

Vzdialenosť od centra

v centre.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 8 km trate Pozza di Fassa - Val di Fassa (so skipasom Val di Fassa), 3,5 km trate Alpe Lusia (nutný skipass Dolomiti Superski). Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m v Moena. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 8 km Pozza di Fassa. Požičovňa lyží: v centre Moena pri zjazdovkách. Úschovňa lyží: v hoteli, Pozza di Fassa, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté:/ ubytovanie s polpenziou, wellness v hoteli Laurino pre osoba od 16 rokov.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 1 €/osoba do 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Moena

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 046
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

DEVILLE
    Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza

Cena
627 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 046

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
627,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €