DIAMOND HILL RESORT

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya

DIAMOND HILL RESORT

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Vzdialenosť od letiska: 125 km Najbližšie mesto (km): Alanya 4 km Typ pláže: piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 100 m

Základné informácie

Rezort Diamond Hill, vám zaistí fascinujúcu dovolenku. K dispozícii hosťom vstupná hala s recepciou, 298 izieb, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, bary, bazén, animačný program, SPA centrum, mini market, čistiareň, kaderníctvo, služby lekára a fotografa. Wi-Fi v lobby bez poplatku.

Poloha

Hotel sa nachádza 125 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 4 km od centra Alanye, 1 km od nákupných možností v stredisku Oba.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené, telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom, kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 100 m od hotela, dostupná podchodom cez miestnu komunikáciu. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, osušky za depozit.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite la carte reštauráciu, a niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, mini disko, detský bazén, šmykľavky, detské animácie, detská stolička v reštaurácie. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, stolný tenis, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy, biliard.

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, a ostatné služby SPA centra.

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: orex travel s. r. o., IČO 45942536.
Lokalita podľa usporiadateľa: Alanya, Alanya
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 442 426
dnes zatvorené

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Nezáväzná objednávka

DIAMOND HILL RESORT
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya

Pôvodná cena
697 EUR/os

Cena
571 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 442 426

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
571,30 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €