DIT Majestic Beach Resort

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

DIT Majestic Beach Resort

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Číslo zájazdu: 1 449 538
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Luxusný plažový Rezort Majestic Beach v letovisku Slnečné pobrežie sa nachádza len pár metrov od pobrežia Čierneho mora. Poskytuje klientom najkrajšiu morskú panorámu do Nesebaru a Svetého Vlasu. Elegantný, očarujúci komplex, ktorý svojím hosťom ponúka relaxačnú a sofistikovanú atmosféru. Dokonalé prostredie plné vrúcnosti a pohostinosti. Komplex ma strategickú polohu v luxusnejšej, elegantnejšej a hlavne pokojnejšej severnej časti Slnečného pobrežia. Kompelx je symbolom maximálneho zážitku na pláži, komfortnej originality a priestranného luxusu. Od prístavu Dinevi je vzdialený 5 km, letiska v Burgase 30 km a Aquapark Action sa nachádza len 1,5 km od hotela.
Vybavenie:
Hosťom je dispozícii 24-hodinová recepcia, izbová služba, výťah, práčovňa za poplatok, denné upratovanie izieb, služba concierge, bankomat, úschovňa batožiny, možnosť rezervácie výletov, zmenáreň, expresný check-in/ check-out, slnečná terasa, terasa, záhrada, živá hudba, tematické večere, aerobic, detský klub, večerný animačný program, nočný klub, animačný tím, minigolf za poplatok, tenisové vybavenie, 2 tenisové kurty, karaoke, fitnescentrum, stolný tenis, šípky, biliard, herňa. Snack bar, bar, reštaurácie, spoločenská miestnosť, vyhradený priestor pre fajčiarov, obchody priamo na mieste, požičovńa áut, kadrníctvo/ kozmetika, wellness, masáže za poplatok, izby pre telesne postihnutých, nefajčiarske izby. Klientom sú k dispozícii ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži, Beach bar, WiFi a trezor na izbe v rámci Ultra All Inclusive.
Všestranné športové vyžitie – vnutorné aj vonkajšie na multifunkčnom ihrisku na futbalovom/basketbalovom alebo tenisovom zápase. Zahrajte si vodné pólo alebo vodnú gymnastiku. Ak vodé športy nie sú vašou šálkou čaju môžete si užiť pokojnejšie aktivity – biliard, minigolf, šípky, fitnescentrum a mnohé ďalšie.
Špeciálna starostlivosť sa poskytuje aj pre najmenších hostí komplexu – 2 detské mini kluby a 2 ihriská, všetky sa nachádzajú na úplnom konci bytových domov. Profesionálne vyškolení animátori sa postarajú a zabávajú najmladších hostí komplexu počas dňa v špecialne navrhnutom detskom kútiku alebo na minidiskótéke každý podvečer. K dispozícií máte aj služby lekára.
Hotel ponúka 3 bazény, pričom jeden je na úplný relax a hýčkanie s rozlohou 1500 m2, zatiaľ čo vedľajší slúži hlavne na aktívné športy, animácie a zábavu 1500 m2. K dispozícií je špecialný tretí bazén pre deti, ktorý je vybavený zábavnými zariadeniami pre deti. Vodný raj Majestic Beach sa nachádza uprostred nádhernej záhrady komplexu s viac ako 35 000 m2 s viac ako 300 exotickými palmami, tropickými a miestnymi rastlinami a kvetmi.
Wellness hotela Majestic je navrhnuté tak, aby oživil pokoj a harmóniu tela, duše a mysle, ponúka výnimočné ošetrenia s dokonalou starostlivosťou do všetkých najmenších detailov. Vyvážte a upokojte svoje čakry – sedem energetických centier tela s masážou lávovými kameňmi, omladzujte svojho ducha aromaterapiou, nabite svoje telo reflexnou terapiou, rozmaznávajte svoje telo orientálnym peelingom a thalasso masážami v exkluzívnych tureckých kúpeľoch.
Ubytovanie:
Hotel ponúka 630 izieb mimoriadne štýlových, plne vybavených a moderne zariadených. Interiér je dokonalou kombináciou elegantného luxusu a maximálnej funkčnosti. Pozornosť sa kladie na všetky drobné detaily, nadherné panoramatické výhlady spolu so všetkým moderným vybavením. K dispozícii sú dvojlôžkové izby a izby s výhľadom na more.
Stravovanie:
hotel sa ponúka s ULTRA ALL INCLUSIVE.
Oficiálna kategória:
****
Hodnotenie CK:
Všetko v Rezorte Majestic Beach je navrhnuté tak, aby sa dotýkalo a dráždilo všetky zmysly, abý vám prinieslo maximálne potešenie pre telo, myseľ a ducha. Urobia všetko preto, aby sa splnili všetky vaše špeciálne priania. Cítite sa ako doma v najlepšom hotelovom komplexe na Slnečnom pobreží – jedinom mieste, kde sa luxus snúbi s dizajnom a snami realitou. Je ideálnym miestom pre náročných hostí, rodiny s deťmi, ktoré si užívajú dlho očákavanú letnú dovolenku, priateľov ktorí hľadajú to najvzrušujúcejšie a najzábavnejšie letné dobrodružstvo, páry a medové týždne, ktorí sa oddávajú svojej najromantickejšej a večnej láske.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLVEX s.r.o., IČO 35809728.
Lokalita podľa usporiadateľa: Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 538
dnes zatvorené

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

DIT Majestic Beach Resort
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Pôvodná cena
1 258 EUR/os

Cena
938 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 538

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
938,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
27,00 €