Domaines de St. Endréol (LMO171)

  Francúzsko, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence

Domaines de St. Endréol (LMO171)

    Francúzsko, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence
Pôvodná cena
188 EUR/os

Cena od
177 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 714
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Domaines de St. Endréol (LMO171)', 3-pokojový apartmán 80 m2. Vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním a DVD přehrávačem. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou s vanou, sprchou a WC a klimatizací. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm), koupelnou se sprchou a WC a klimatizací. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Oddělené WC. Plynové topení. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, trezor, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Rezervované parkovací místo.

Popis

Rekreační středisko 'Les Domaines de St. Endréol'. 150 apartmánů v rezidenci. 3 km od centra La Motte, 5.5 km od centra Le Muy, 20 km od centra Draguignan, 24 km od moře, 24 km od pláže, u golfového hřiště. Společné: pozemek 150 ha, park s trávníkem a květinami, bazén, oplocený (20 x 8 m velký, 01.05.-31.10.). Tenis (extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna (extra), tělocvična (extra), masáže (extra), parní lázeň (extra). V letním období je sauna v ceně pronájmu (1 použití sauny / týden). Snídaně na možná (extra). Obchod 3 km. Golfové hřiště (18 jamek) 50 m. Upozornění: rekreační zařízení je v noci hlídané. Rezidence s elektrickou bránou. Fotografie domu jsou vzorové.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Intermediate cleaning every 7 days
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička - 35.0 EUR za týden
  • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 700.0 EUR paušál
  • Závěrečný úklid kuchyně
  • Poplatek z pobytu - 1.1 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Provence-Alpes-Côte d'Azur
  • Miesto podľa CK: La Motte en Provence

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 249 714
dnes zatvorené

Francúzsko

Francúzsko je okrem Ruska najväčšou európskou krajinou, ktorej súčasť tvorí aj známy ostrov Korzika. Okrem pevninskej časti patria ku krajine aj magické ostrovy Martinik, Réunion alebo súostrovie Francúzska Polynézia. Hlavným mestom je Paríž, romantické mesto plné života a umeleckých zážitkov. Vďaka značnej rozľahlosti francúzskeho územia tu taktiež nájdete zasnežené vrcholy Pyrenejí a Álp, ktoré sú vychýreným rajom pre lyžiarov, rovnako ako aj čarovné Azúrové pobrežie na juhu krajiny. Každý kút tejto osobitej krajiny vám umožní prežiť jedinečné okamihy. Francúzsko je taktiež rajom eurovíkendov a poznávacích zájazdov. Veľmi populárne sú historické pamiatky svetového formátu rozosiate po celej krajine od Normandie až po Azúrové pobrežie. Francúzsko je svetovo najvychýrenejšou vinárskou krajinou, ktorá sa preslávila aj vďaka cyklistike.

Nezáväzná objednávka

Domaines de St. Endréol (LMO171)
    Francúzsko, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence

Pôvodná cena
188 EUR/os

Cena od
177 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 714

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
708,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €