Dora

  Chorvátsko, Kvarner, Rab/Rab

Dora

    Chorvátsko, Kvarner, Rab/Rab
Pôvodná cena
53 EUR/os

Cena od
49 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 598
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Dora (RAB141)', 4-pokojový apartmán 85 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou, jídelním stolem a klimatizací. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x zkosený malý pokoj s 2x lůžkem. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, toustovač/topinkovač, varná konvice, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC, oddělené WC. 2x balkon. Balkonový nábytek. Výhled na moře. Rezervované parkovací místo (2 auta) u domu u domu. Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Útulný třígenerační dům 'Dora', 3-podlažní, obklopen stromy. V obci 1.5 km od centra Barbat, 6 km od centra Rab, 17 km od centra Lopar, v obytné čtvrti, 200 m od moře. Společné: pozemek 1'300 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Terasa (70 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: společenská místnost s TV, přístup na internet, pračka (extra) (společné). Obchod 100 m, oblázková pláž 200 m. Upozornění: soukromý přístav loděk (extra) na dotaz. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Základná cena zahŕňa

  • Klimatizace
  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 125.0 EUR paušál
  • Pes (povolen max. 1) - 25.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Kvarner
  • Miesto podľa CK: Rab/Rab

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 598
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Dora
    Chorvátsko, Kvarner, Rab/Rab

Pôvodná cena
53 EUR/os

Cena od
49 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 598

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
338,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €