Termín:
6. 6. – 9. 6. 2019
Počet dní:
4 (št – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

4-dňový letecký zájazd.

Ubytovanie

3x v hoteli 3*.

Stravovanie

3x raňajky.

Poznámka

Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava

Letecká doprava

1. deň

Odlet do Dublinu. Po prílete transfer do hotela. Dublin, mesto preslávené čiernym pivom, írskou whisky a stovkami tradičných krčmičiek - „pubov“. Vydáme sa na prehliadku hlavného mesta Írska: ulica O‘Connell Street, kde sa nachádza okrem obchodov a reštaurácií aj pamätník svetla – „špirála Dublinu“. Po moste Ha‘penny prejdeme na druhú stranu rieky Liff ey do rušnej štvrti Temple bar, kde zažijeme pravú írsku zábavu v niektorom z množstva barov či reštaurácií. Ubytovanie.  

2. deň

Po raňajkách nás dnes čaká návšteva bývalej väznice Kilmainham Gaol, ktorá sa neskôr prerobila na jednu z najatraktívnejších múzeí v meste, poprechádzame sa v krásnej botanickej záhrade a do histórie pravej írskej whiskey nahliadneme v Irish Whiskey Museum. Poobede si doprajeme individuálne voľno na nákup suvenírov, prechádzku mestom či ochutnávku miestnych špecialít.

3. deň

Raňajky. Objavíme poklady najstaršej írskej univerzity Trinity College a knižnice Old Library, kde sa nachádza originál knihy Book of Kells - ilustrovaná kniha írskych mníchov z 9 st. Počas prechádzky mestom nás zaujmú gregoriánske dvere domov rozmanitých farieb a tvarov. Pokračujeme v prehliadke mesta: Dublinský hrad – symbol anglickej okupácie, patrí medzi najkrajšie v Írsku, veľkolepá katedrála sv. Patrika, kde je pochovaný autor Guliverových ciest Johathan Swift, obchodná ulica Grafton Street, park St. Stephen‘s green park a dom spisovateľa Oscara Wilda. Návšteva múzea Guiness pivovaru, kde si každý môže načapovať svoju vlastnú pintu piva. Návrat na ubytovanie.

4. deň

Skoré raňajky, transfer na letisko a odlet z Dublinu.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Spiatočnú leteckú dopravu do Dublinu, transfer letisko – hotel – letisko, 3x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami,sprievodcu CK. Servisné poplatky 190 EUR.

Základná cena nezahŕňa

Prepravu počas pobytu v Dubline. Vstupy, cestovné poistenie, doplatok za jednolôžkovú izbu 280 EUR.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Dublin
Informácie o zľavách