Dům Casa Adone

Taliansko, Benátsko, Lido di Jesolo

Dům Casa Adone

  Taliansko, Benátsko, Lido di Jesolo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Residence CASA Adone se nachází u centra letoviska Lido di Jesolo, mezi náměstími Piazza Milano a Piazza Torino, 300 m od písečné pláže.

Ubytování

Residence nabízí bilo 3-4 osoby a trilo 5 osob. Apartmány bilo 3-4 osoby, mají 1 ložnici, obývací pokoj, kuch kout, ob. pokoj, balkon, klimatizaci, safe, mikrovlnnou troubu, Tv-SAT, apartmány trilo 5 osob, mají 2 ložnice, obývací pokoj, kuch kout, ob. pokoj, 2 balkonky, klimatizaci, safe, mikrovlnnou troubu, Tv-SAT.

Vybavení

Parkovací místo.

Základná cena zahŕňa

  • Cena zahrnuje pronájem apartmánu na týden, spotřeby energií, klimatizaci, wifi, plážový servis, povlečení. Závěrečný úklid vlastní.

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce -100 EUR
  • Taxa - na místě
  • Pes - za poplatek možný

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: COLOR TRAVEL s.r.o., IČO 26149150.
Lokalita podľa usporiadateľa: Benátsko, Lido di Jesolo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 451 792
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Dům Casa Adone
  Taliansko, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena od
170 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 451 792

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
680,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €