Edelweiss A

  Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad

Edelweiss A

    Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad
Číslo zájazdu: 1 252 654
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 90 m2. Útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s kabelovou TV (plochá obrazovka), rádiem, DVD přehrávačem, elektrickým topením a kamny na dřevo. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna s vanou a WC, oddělené WC. Balkon 6 m2. Výhled na hory a na resort. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Pěkný, komfortní apartmánový dům 'Edelweiss A'. 450 m od centra, na ulici. Společné: dětské hřiště. V domě: výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva. Společné garáže. Obchod, potraviny, restaurace 250 m, termální bazén 350 m. Tenis, horská železnice, lyžařské centrum 250 m. V ceně ubytování je zahrnuta karta «Leukerbad Plus». Tato karta zahrnuje následující služby: bezplatné využití místního autobusu Ringjet, bezplatné využití dětského lyžařského areálu Erli, bezplatné využití sportovního areálu (badminton, tenis, squash, kulečník, stolní tenis, bruslení, fotbal, krytý golf, minigolf, balvan atd.), 15% sleva na nákup permanentky na koupání a lyžování. 10% sleva na permanentky a více vstupů do veřejných termálních lázní.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
 • Garáž 1x - 7.0 CHF za den
 • Poplatek z pobytu - 6.0 CHF za osobu/den
 • Poplatek z pobytu - děti - 3.0 CHF
 • Pes (povolen max. 1) - 5.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Leukerbad

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 654
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Edelweiss A
    Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad

Cena od
157 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 654

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
626,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €