Edelweiss D

  Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad

Edelweiss D

    Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad
Číslo zájazdu: 1 252 661
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 90 m2 v 1. patře. Komfortně a pěkně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s kabelovou TV, s plochou obrazovkou, hi-fi systémem a DVD přehrávačem. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžkem a koupelnou se sprchou a WC. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoká židlička pro děti. Internet (WiFi, zdarma). Garáž (extra). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Luxusní apartmánový dům 'Edelweiss D', 4-podlažní. Na kraji obce, 450 m od centra, na ulici. Společné: dětské hřiště. V domě: výtah, lyžárna, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva. Společné garáže. Obchod, potraviny, restaurace 250 m, termální bazén 350 m. Tenis, horská železnice, lyžařské centrum 250 m. V ceně ubytování je zahrnuta karta «Leukerbad Plus». Tato karta zahrnuje následující služby: bezplatné využití místního autobusu Ringjet, bezplatné využití dětského lyžařského areálu Erli, bezplatné využití sportovního areálu (badminton, tenis, squash, kulečník, stolní tenis, bruslení, fotbal, krytý golf, minigolf, balvan atd.), 15% sleva na nákup permanentky na koupání a lyžování. 10% sleva na permanentky a více vstupů do veřejných termálních lázní.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
 • Garáž 1x - 7.0 CHF za den
 • Poplatek z pobytu - 6.0 CHF za osobu/den
 • Poplatek z pobytu - děti - 3.0 CHF
 • Přistýlka - 50.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Leukerbad

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 661
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Edelweiss D
    Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad

Cena od
314 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 661

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 256,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €