Edelweiss

  Švajčiarsko, Wallis / Valais, La Tzoumaz

Edelweiss

    Švajčiarsko, Wallis / Valais, La Tzoumaz
Pôvodná cena
93 EUR/os

Cena od
86 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 635
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

6-pokojová chata 90 m2 na 2 podlažích. Komfortně a útulně zařízeno: otevřený obývací pokoj s otevřeným krbem, TV se satelitním vysíláním a TV s mezinárodními kanály. Otevřená jídelna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar, gril na raclette, fondue set (na sýrové fondue)). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžkem. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm). Vstup na balkon. Koupelna se sprchou a WC. Balkon, východní orientace, velké zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo u domu u domu. Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 malý pes povolen.

Popis

Chata 'Edelweiss', 2-podlažní. 1.3 km od centra La Tzoumaz, 26 km od centra Sion, 31 km od centra Martigny, klidná poloha ve svahu, 30 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (není oplocena). Velmi příkrý příjezd k domu. V zimě doporučen vůz s pohonem 4x4. Obchod 1.3 km, železniční stanice 'Riddes' 16 km, krytý bazén 1.3 km. Od domu vedou turistické trasy 1 m, lyžařské sjezdovky 30 m. Upozornění: auto doporučeno.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 20.0 CHF za osobu
 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 CHF paušál
 • Rekreační poplatek pouze ve švýcarských francích - 2.5 CHF za osobu/den
 • Poplatek z pobytu - děti - 1.25 CHF
 • Malý pes - 5.0 CHF za den
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 8.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: La Tzoumaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 635
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Edelweiss
    Švajčiarsko, Wallis / Valais, La Tzoumaz

Pôvodná cena
93 EUR/os

Cena od
86 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 635

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
687,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €