EDEN

Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano

EDEN

  Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komplex leží pri jednej z najkrajších pláží oblasti Capo Vaticano - pri pláži Grotticelle. Je obklopený subtropickou záhradou a skladá sa z apartámovej a aparthotelovej časti. Apartmány môžu byť v ekologických domčekoch, 100 m od pláže (B3 ECO CASA), 300 m od pláže v depandancii (B4D, C6D) alebo 1 km od pláže na panoramatickom mieste s výhľadom na more (B4P, C6P). Luxusná vila v depandancií 250 m od pláže (E8).

Ubytovanie

príjemne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia, veranda so záhradným nábytkom (B3, B4D, B4P, C6D, C6P). B3 ECO CASA: (max. 3 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, veranda so záhradným nábytkom, výhľad na more. B4D: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, fén, klimatizácia, veranda so záhradným nábytkom. B4P: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, fén, klimatizácia, veranda so záhradným nábytkom, výhľad na more. C6D: (max. 6 osôb) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, veranda so záhradným nábytkom. C6P: (max. 6 osôb) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, veranda so záhradným nábytkom, výhľad na more.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, 35 €/týždeň.

Stravovanie

vlastné.

Služby

recepcia, trezor na recepcii (zdarma), internetový kútik, Wi-Fi (zdarma pri pláži a v depandančnej zóne), bar pri bazéne a pri pláži, reštaurácia s terasou s výhľadom na pobrežie Sicílie a Liparské ostrovy, minimarket, bazén, slnečná terasa s ležadlami (podľa voľnej kapacity), animačné programy a miniclub (cca 16/6-15/9), detský kútik pri pláži, vodné bicykle, stolný tenis, požičovňa áut a motoriek, práčovňa (za poplatok). Panoramatické apartmány majú k dispozícii whirlpool v spoločnej záhrade.

Parkování

1 miesto/ apartmán. Ďalšie miesto za poplatok, 5 €/deň.

Vzdialenosť od centra

Ricadi 2 km, Tropea 12 km.

Vzdialenosť od pláže

B3 ECO CASA - 100 m, E8 - 250 m, B4D, C6D - 300 m, B4P, C6P - 1 km. Z pláže jazdí k depandancii (nie k panoramatickým apartmánom) v pravidelných časoch minibus (zdarma).

Pláž

piesočná, na okraji so skalnatými útesmi, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) v cene. V cenie tiež 30 min. využívanie kanoe.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, 50 €/pobyt.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň, plážový servis.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa

cca 1,50 €/osoba od 15 rokov/deň.

Nepovinné príplatky v mieste pobytu: uteráky 5 €/osoba, výmena posteľnej bielizne 10 €/lôžko, 15 €/dvojlôžko. Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Kalábria, Capo Vaticano

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 230
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

EDEN
  Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano

Cena od
554 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 230

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 662,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €