Egypt, Saúdská Arábie, Jordánsko na lodi MSC Orchestra, plavba s bonusom

  Egypt, Jordánsko, Saudská arábia

Egypt, Saúdská Arábie, Jordánsko na lodi MSC Orchestra, plavba s bonusom

    Egypt, Jordánsko, Saudská arábia
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Egypt, Saúdská Arábie, Jordánsko

Popis lodě

MSC Orchestra bola postavená v roku 2007. A hneď v máji toho istého roku prvýkrát vyplávala na more. Priestory lode ponúkajú elegantný a luxusný zážitok. Hostia si tu môžu vybrať z multilaterálnych druhov zábavy, voľnočasových aktivít i odpočinkových zón.Výrobná cena MSC Orchestra bola približne 360 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 92.409Délka lodě (v metrech): 293,8Šířka lodě (v metrech): 32,2Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1275, včetně 17 pro hosty s omezenou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 3.2232 bazény, 4 vířivky, 1 bazén pro děti

Vybavení lodě

3 restaurace, 9 barů (mimo jiné Wine bar nebo Savannah bar) Galerie, Palm Beach kasino, divadlo Covent Garden, herna pro děti, videoherna, knihovna, internetová kavárna Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal Butiky Ordinace lodního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažijí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, manikúra, pedikúra Sauny a turecké lázně Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla Salón krásy a kadeřnictví Tělocvična “Enjoy the colour' - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Občania EÚ, ktorí sa zúčastnia plavieb s destináciami výhradne v Schengenskom priestore, môžu cestovať aj s občianskym preukazom. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby sa uzatvára niekoľko hodín vopred, najneskôr však 120 minút. Čas check-in bude upresnený s palubnými lístkami. Odporúčame sa do prístavu dostaviť s dostatočným predstihom, v prípade vlastnej leteckej dopravy o deň skôr. Cestujúci je sám vyskúšať za dodržania vstupných podmienok do všetkých navštívených krajín. Podmienky sa môžu kedykoľvek zmeniť.

Program
1. den

Šarm aš-Šajch, Egypt, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den

Sokhna Port, Egypt, (připlutí: 06:00 | odplutí: 19:00)

3. den

Safaga, Egypt, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)

4. den

Relaxačný deň na mori

5. den

Džidda, Saúdská Arábie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 22:00)

6. den

Relaxačný deň na mori

7. den

Aqaba, Jordánsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)

8. den

Šarm aš-Šajch, Egypt, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • All Inclusive - 3 hlavné jedlá denne v servírovaných alebo bufetových reštauráciách, desiate a olovranty, polnočný bufet, galavečera a prípitok s kapitánom. Neobmezené množstvo alkoholických a nealkoholických nápojov (balíček EASY Plus). 
Internetový balíček:
 • Internetové pripojenie k webovému prehliadaču, emailu, Facebook messenger a Whatsapp, bez videa pre 1 zariadenie/os. maximálne však 2 zariadenia/kajuta.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Doprava do/z prístavu vyplávania, iné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov (trieda Yacht Club má v cene All Inclusive balíček).
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, kozmetický salón, lekárske služby na palube atď. Možnosť objednať fotografické, internetové a kúpeľné balíčky.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má v každom prístave širokú škálu výletov, na vyžiadanie zašleme zoznam. Exkurzie sú k dispozícii v nasledujúcich jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s naším delegátom sú výlety v slovenčine/češtine.
 • Stravu mimo loď a stravovanie v špeciálnych reštauráciách.
 • Servisné poplatky a sprepitné: Pre osoby od 12 rokov: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 rokov vrátane: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami a vo východnej Ázii: pre osoby od 12 rokov: 14,5$/osoba/noc, od 2 do 11 rokov vrátane: 7,25$/osoba/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 902 698
Dnes 8–16 h

Nezáväzná objednávka

Egypt, Saúdská Arábie, Jordánsko na lodi MSC Orchestra, plavba s bonusom
    Egypt, Jordánsko, Saudská arábia

Cena
769 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 902 698

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
769,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
51,60 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
31,60 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €