EL BAHIRA

Taliansko, Sicília, San Vito Lo Capo

EL BAHIRA

  Taliansko, Sicília, San Vito Lo Capo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

dobre vybavený komplex, nadväzujúci priamo na pláž. Ideálne miesto pre ľudí, ktorí si chcú odpočinúť od každodenného zhonu a ruchu mesta.

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok), vonkajší priestor s altánkom, záhradným nábytkom a grilom. M4/6 STANDARD: (max. 4-6 osôb, 25 m2) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pre 5.osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 6. osobu) a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok). Vonkajší priestor s altánkom, záhradným nábytkom a grilom. 5. a 6. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, 2 €/deň (do max. počtu osôb), obmedzený priestor.

Služby

recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar, obchod, trezor (za poplatok), interentový kútik, Wi-Fi, bazén pre dospelých a deti (povinné kúpacie čapice), slnečníky a ležadlá pri bazéne, animačné programy (cca 15/6-15/9), práčovňa (za poplatok), stolný tenis, futbalové ihrisko, plážový volejbal, tenisové kurty. Požičovňa bicyklov, potápačské centrum (za poplatok).

Parkování

1 miesto/mobilhome.

Vzdialenosť od centra

San Vito Lo Capo 3km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

slaknatá, miestami piesok s kamienkami.

Zviera

nepovolené.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za mobilhome je zahrnuté: ubytovanie pre 4 osoby, spotreba energií.

Základná cena nezahŕňa

Nepovinné príplatky v mieste pobytu klimatizácia 5 €/deň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 40 €/mobilhome, posteľná bielizeň 20 €/dvojlôžko, 15 €/lôžko. Kaucia: 100 €/mobilhome.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Sicília, San Vito Lo Capo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 345
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

EL BAHIRA
  Taliansko, Sicília, San Vito Lo Capo

Cena od
51 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 345

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
203,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €