El Borj

  Tunisko, Mahdia

El Borj

    Tunisko, Mahdia
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

V klidné lokalitě, 2km od centra města Mahdia, restaurace, bary a obchody v blízkosti hotelu, letiště cca 55 km od hotelu.

Vybavenie

Hala s recepcí, restaurace, restaurace a lá carte, směnárna, maurská kavárna, společenská místnost, vnitřní a venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), miniklub s vlastním bazénem, minimarket, diskotéka, wellness, kadeřnictví, bezpečnostní schránky na recepci za poplatek.

Izby

Dvojlôžková izba strana k moru (DRSS): kúpeľňa/WC (sušič vlasov), telefón, TV/sat, klimatizácia (centrálne 15.6.-15.9.), trezor (za poplatok), balkón alebo terasa.

Zábava
Stravovanie

Viz program all inclusive.

Pláž

Přímo u hotelu (lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci).

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu Obed formou bufetu Večera formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00-23.00) Bar na pláži

Športová ponuka

Zadarmo: basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, tenis bez osvetlenia. Za poplatok: vodné športy, osvetlenie tenisových kurtov, biliard.

Pre deti

Detská postieľka zadarmo, detské ihrisko, miniklub.

Wellnes

Za poplatek: Masáže, sauna, parní lázně, kadeřnictví.

Internet

Zdarma: WiFi na recepci

Platobné karty

VISA, EC/MC

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba strana k moru (DRSS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelí + 1 dieťa / 1 dospelý

Doba transferu

60 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Mahdia
  • Miesto podľa CK: Mahdia

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 256 731
dnes zatvorené

Tunisko

Tunisko je štátom severnej Afriky a jeho brehy sú obmývané Stredozemným morom. Bohatá história, v rámci ktorej táto krajina zažila aj francúzsku nadvládu, vytvorila atraktívnu zmes kultúr. Dnešné Tunisko si je veľmi dobre vedomé, aké kvalitné podmienky ponúka pre turistov nielen z Európy. Územie Tuniska je tvorené na severe údolím rieky Medžerda prechádzajúcom cez masív Dorsale po stepi až do najjužnejšie položenej púšte. Najväčším lákadlom sú čarovné tuniská mesta. Ich historické centrá aj tržnice s energickými predavačmi a jedinečnou orientálnou vôňou vás určite uchvátia. Miestne podnebie je veľmi vhodné pre prímorskú dovolenku. Od mája do septembra sa tu môžete stretnúť s tropickými teplotami nad 30 °C. Veľkou prednosťou zájazdov do Tuniska je najmä ich prijateľná cena, výborná letecká dostupnosť a kvalitné služby väčšinou veľkých a luxusných hotelov s orientálnymi architektonickými prvkami. Mimoriadne obľúbený je ostrov Djerba a pevninské lokality Hammamet, Mahdia, Monastir a Sousse.

Nezáväzná objednávka

El Borj
    Tunisko, Mahdia

Cena
615 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 256 731

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
615,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
33,00 €