Elija

  Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Mošćenička Draga

Elija

    Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Mošćenička Draga
Pôvodná cena
97 EUR/os

Cena od
92 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 527
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV se satelitním vysíláním a elektrickými kamny. 1x pokoj 12 m2 s 1x dvoulůžkem (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 1x pokoj 10 m2 s 1x dvoulůžkem (2 x 90 cm, v délce 200 cm), TV se satelitním vysíláním a klimatizací. 1x pokoj 12 m2 s 1x dvoulůžkem (2 x 90 cm, v délce 200 cm), TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Koupelna se sprchou a WC. Topení. Terasa 20 m2 částečně krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma).

Popis

Rodinný dům 'Elija', 2-podlažní, renovovaný v roce 2020. V osadě Kalac 5.5 km od centra Mošćenička Draga, 2.7 km od centra Mošćenice, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 5.5 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2, rostlinami a stromy. Gril. V domě: přístup na internet, pračka. Příkrý, úzký příjezd k domu. Parkovací místo (2 x) u domu na pozemku. Obchod 2.7 km, restaurace 2.7 km, kavárna 2.7 km, oblázková pláž 5.5 km, pláž ke koupání 5.5 km. Upozornění: vhodné pro rodiny. Majitel neakceptuje skupiny. Majitel neakceptuje skupiny mládeže. Část domu je uzavřena a není obývána.

Základná cena zahŕňa

  • Klimatizace
  • ERV storno pojištění
  • Topení
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Kvarner
  • Miesto podľa CK: Mošćenička Draga

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 527
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Elija
    Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Mošćenička Draga

Pôvodná cena
97 EUR/os

Cena od
92 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 527

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
549,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €