Elisabeth

  Rakúsko, Korutánsko, Mölltal / Ankogel, Mallnitz

Elisabeth

    Rakúsko, Korutánsko, Mölltal / Ankogel, Mallnitz
Pôvodná cena
114 EUR/os

Cena od
77 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 752
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

' Elisabeth', 5-pokojový dům 85 m2. Jednoduše a rustikálně zařízeno: obývací pokoj s kabelovou TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x malý pokoj s 1x lůžkem. Jídelna. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka). Koupelna se sprchou a WC. Upozornění: nekuřácký dům. Matrace a lednička byly vyměněny začátkem roku 2020.

Popis

Chata 'Elisabeth'. V centru obce Mallnitz, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. V domě: sluneční terasa, lyžárna, pračka. Veřejné parkoviště. Potraviny, restaurace 50 m, krytý bazén 300 m. Lyžařský vlek 4 km, zastávka skibusu, běžkařské stopy 50 m. CESTOVAT A SPOŘIT: V zimním období bezplatný vstup do krytého zážitkového bazénu «Erlebnis-Tauern», v Mallnitz.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Parkování

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
  • Poplatek z pobytu - 2.6 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Korutánsko
  • Miesto podľa CK: Mallnitz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 752
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Elisabeth
    Rakúsko, Korutánsko, Mölltal / Ankogel, Mallnitz

Pôvodná cena
114 EUR/os

Cena od
77 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 752

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
385,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €