Erzberg Alpin Resort

  Rakúsko, Štajersko, Turracher Höhe / Murau / Lachtal, Eisenerz

Erzberg Alpin Resort

    Rakúsko, Štajersko, Turracher Höhe / Murau / Lachtal, Eisenerz
Pôvodná cena
146 EUR/os

Cena od
137 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 818
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Leopoldstein', 4-pokojový apartmán 77 m2. Světlý interiér, moderně zařízeno: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou, 1x dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna s jídelním koutem a TV se satelitním vysíláním. Otevřená kuchyně (myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). 2x koupelna se sprchou a WC. Balkon. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). 1 pes povolen. WM022

Popis

Historické bývalé osídlení bylo pečlivě upraveno pro cestovní ruch. Moderní, komfortní rekreační středisko 'Erzberg Alpin Resort'. 3 km od centra, slunná, vyvýšená poloha. Společné: velká zahrada s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. Dětské hřiště, vnitřní dvůr se zelení. V rekreačním zařízení: recepce, WiFi, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 1.5 km, restaurace 200 m, potápěčské centrum 6 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km, jezero Leopoldsteiner See 1.5 km. Sportovní centrum 100 m, lyžařské centrum 11 km, běžkařské stopy 6 km, kluziště 1.5 km. Zajímavosti v okolí: Abenteuer Erzberg 5 km, Naturpark Gesäuse 12 km, Schaubergwerk Radmer 17 km. Lyžařská střediska: Skigebiet Präbichl 12 km. Turistické oblasti: Hochschwab. Upozornění: auto doporučeno. Fotografie uvádí příklad apartmánů v tomto domě. Vstup do bazénu Vitalbad Eisenerz + 1 prohlídka městem s průvodcem/pobyt pro všechny hosty ZDARMA! V létě HOCHsteiermark-karta pro hosty zahrnuta v ceně.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Dětská vysoká židlička
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka (do 2 let) vč. povlečení - 15.0 EUR paušál
 • Vratná kauce - 100.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 1.5 EUR za osobu/den
 • Ekologická daň - 0.5 EUR
 • Pes - 12.0 EUR za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Štajersko
 • Miesto podľa CK: Eisenerz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 818
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Erzberg Alpin Resort
    Rakúsko, Štajersko, Turracher Höhe / Murau / Lachtal, Eisenerz

Pôvodná cena
146 EUR/os

Cena od
137 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 818

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 096,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €