ESSE CLUB CALA BITTA

  Taliansko, Sardínia, Baja Sardinia, Costa Smeralda

ESSE CLUB CALA BITTA

    Taliansko, Sardínia, Baja Sardinia, Costa Smeralda
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek a prepojené izby FAMILY. dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek - SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, klimatizácia, väčšina s terasou alebo záhradkou. izby FAMILY - dve prepojené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, 1x SPR+WC (max. 5 osôb, min. 3 osoby), fén, TV/SAT, minibar, klimatizácia.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, 7 €/deň - povinný poplatok.

Stravovanie

raňajky, obedy (za príplatok) a večere formou švédskych stolov. Nápoje pri jedle - voda, víno a pivo sú zahrnuté v cene. 1x týždenne typický sardínsky večer. Špeciálne menu pre deti (v oddelenej zóne s animátormi). Hotel má k dispozícii zónu pre prípravu bezlepkovej stravy (treba si priniesť vlastné suroviny).

Služby

recepcia, Wi-Fi (v spoločných priestoroch, zdarma), reštaurácia s výhľadom na more, music bar, TV miestnosť, detský kútik, bazén (čapica povinná), multifunkčné ihrisko na basketbal a futbal, lukostreľba, animačné programy, detský klub Hero Camp (pre deti 3-13 rokov), teenegerský klub iYoung (deti 13-18 rokov). Možnosť prenájmu gumových člnov, áut, skútrov, bicyklov a plážových osušiek. Na pláži plážový volejbal, tenis, detské hry, kotvisko pre malé lode.

  • Služby PACK SERVICE (4/6-19/9) zahrnuté v cene: využívanie bazénu, plážový servis, animácie, fitness, vodná gymnastika, člny, hodiny tanca, večerný program, autobus na pláž Porto Sole alebo Baia Sardinia, detský kútik.
Vzdialenosť od centra

Porto Cervo 5 km, Porto Rotondo 22 km.

Vzdialenosť od pláže

30 m. Na pláž Baia Sardinia a Porto solo jazdí v pravidelných časoch minibus (zdarma).

Pláž

piesočná s plážovým servisom (do vyčerpania miest, zahrnuté v PACK SERVICE).

Zviera

povolené (nie však vo verejných priestoroch), do 20 kg, poplatok 50 €/pobyt.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, služby PACK SERVICE (4/6-19/9), využívanie bazénu, plážový servis, animácie, fitness, vodná gymnastika, člny, hodiny tanca, večerný program, autobus na pláž Porto Sole alebo Baia Sardinia, detský kútik.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/ osoba/ deň.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Sardínia, Baia Sardinia

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 339
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ESSE CLUB CALA BITTA
    Taliansko, Sardínia, Baja Sardinia, Costa Smeralda

Cena
434 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 339

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
434,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €