ESSE CLUB SUNBEACH

  Taliansko, Kalábria, Copanello

ESSE CLUB SUNBEACH

    Taliansko, Kalábria, Copanello
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

moderný prázdninový rezort sa nachádza priamo pri pláži, v nádhernom parku so stredomorskou vegetáciou. Odporúčame pre všetkých, ktorí svoju dovolenku trávia predovšetkým aktívne, nakoľko villaggio je dobre vybavené.

Ubytovanie

Comfort - dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (rozkladacie dvojlôžko), SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, minibar, trezor. Na vyžiadanie bezbariérová izba. Garden Suite - spálňa s dvojlôžkom, obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom alebo poschodovou posteľou, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, minibar, trezor, terasa alebo veranda.

Postieľka

na vyžiadanie pri rezervácii, 7 €/deň (poplatok zahŕňa i 24 hod. prístup do miestnosti, kde je možné pripraviť jedlo pre deti).

Stravovanie

raňajky formou bufetu, obedy (za príplatok) a večere formou bufetu. NOVINKA v cene pobytu nápoje v hlavnom bare (10:00-23:00), nalievaná voda, víno, káva, čaj, džúsy, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Špeciálne menu pre deti (v oddelenej zóne s animátormi). Hotel má k dispozícii zónu pre prípravu bezlepkovej stravy (je nutné si priniesť vlastné suroviny).

Služby

recepcia, Wi-Fi (v spoločných priestoroch, zdarma), 4 bary (v centrálnej časti, na pláži, pri bazéne a v amfiteátri), 2 bazény, panoramatická reštaurácia, obchody, práčovňa (za poplatok), tenisové kurty, futbalové ihrisko, fitness, vodný aerobic, skupinové tance, karaoke, ihrisko na petanque, detský kútik, animačné programy, detský klub Hero Camp (pre deti 3-13 rokov), teenegerský klub iYoung (deti 13-18 rokov), možnosť prenájmu lodí, áut, motocyklov, bicyklov, plážových osušiek.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

Lido di Squillace 1 km, Catanzaro 6,5 km, Copanello 7 km, Soverato 9 km, letisko v lamezia Terme 52 km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž, hotelové izby 300 - 600 m.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora (pri vstupe okruhliaky), plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ izba) zahrnutý v cene pobytu (do vyčerpania kapacity).

Zviera

povolené (nie však vo verejných priestoroch), do 20 kg, poplatok 50 €/pobyt.

Upozorneni

Cena za pobyt sa môže zmeniť, aktuálnu cenu Vám potvrdíme pri rezervácii.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, nápoje v čase10:00-23:00 (viď popis stravovanie), plážový servis (do vyčerpania kapacity).

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Kalábria, Squillace

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 213
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ESSE CLUB SUNBEACH
    Taliansko, Kalábria, Copanello

Cena
448 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 213

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
448,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €