Etna View

  Taliansko, Sicília, Fondachello Di Mascali

Etna View

    Taliansko, Sicília, Fondachello Di Mascali
Pôvodná cena
31 EUR/os

Cena od
29 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 234
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Etna View', 4-pokojový apartmán 100 m2, v přízemí. V roce 2019, komfortně a vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžkem a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC, koupelna se sprchou, bidetem a WC. Klimatizace, horkovzdušné topení (extra). Malý balkon 2 m2, terasa, zahrada 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let), vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen. Soukromý vstup.

Popis

Rodinný dům 'Etna View', 2-podlažní. 3 apartmány v domě. V osadě San Antonio 2.5 km od centra Mascali, slunná poloha, 3 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 50 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 20 m, supermarket 2.5 km, restaurace 2.5 km, železniční stanice 'Mascali' 2.5 km, písečná pláž 'Fondachello' 3.5 km. Zajímavosti v okolí: Riposto 6 km, Parco Geologico Gole dell'Alcantara 20 km, Acireale 20 km, Taormina 26 km, Punto partenze escursioni per l'Etna 28 km, Catania 30 km. Upozornění: auto doporučeno.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
 • Elektřina - 0.3 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Change of bed linen and towels - 8.0 EUR za osobu
 • Pes (povolen max. 1) - 5.0 EUR za den
 • Přistýlka - 10.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Sicília
 • Miesto podľa CK: Mascali

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 234
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Etna View
    Taliansko, Sicília, Fondachello Di Mascali

Pôvodná cena
31 EUR/os

Cena od
29 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 234

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
173,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €