EUROCHALET

Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

EUROCHALET

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

útulne zariadené apartmány sa nachádzajú v niekoľkých menších budovách, ktoré sú vzdialené 300-400 m od kabínovej lanovky Col Rodella - Val di Fassa.

Ubytovanie

komfortne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma). B4 (max. 4 osoby) spálňa s manželskou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. C4 (max. 4 osoby) spálňa s dvomi lôžkami (manželská posteľ), spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom, niektoré s balkónom. C6 (max. 6 osôb) spálňa s dvomi lôžkami (manželská posteľ), spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, niektoré s balkónom. D8 (max. 8 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rokzladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, niektoré s balkónom.

Postieľka

nie je k dispozícii, možno vziať vlastnú (do max. počtu osôb).

Služby

recepcia (len v deň príjazdu 14:00 - 18:00 hod.), Wi-fi, lyžiareň.

Parkování

pri rezidencii (do vyčerpania kapacity).

Vzdialenosť od centra

200 m Campitello di Fassa.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 400 m zjazdové trate Campitello di Fassa - Val di Fassa, napojenie na okruh Sella Ronda. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m Campitello di Fassa. Vzdialenosť od skibusu: 200 m. Lyžiarske školy: 400 m Campitello di Fassa. Požićovňa lyží: 400 m Campitello di Fassa. Úschovňa lyží: v hoteli, verejné v Campitello, kabínová lanovka Col Rodella, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • záverečné upratovanie (nutné upratať kuchynský kút) - 60 €/B4, C4, C6, 80 €/D8.
Pobytová taxa
  • 1,5 €/osoba od 12 rokov/deň.
Nepovinné príplatky: posteľná bielizeň - 10 €/osoba, uteráky - 8 €/osoba. Kaucia: 150 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
  • Miesto podľa CK: Campitello di Fassa

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 125
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

EUROCHALET
  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

Cena od
259 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 125

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 034,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €