Falkensteiner Family Hotel Diadora

  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Petrčane

Falkensteiner Family Hotel Diadora

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Petrčane
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Falkensteiner Family Hotel Diadora

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

moderný ***** hotelový komplex, ktorý pre rok 2022 prejde kompletnou rekonštrukciou, leží cca 1 km od centra Petrčane

Vybavenie a služby

reštaurácia s krytou terasou, aperitív bar, pool bar, plážový bar, Steak House, kadernícky salón, internetový kútik, výťah, zmenáreň, WI-FI ZADARMO, parkovisko.

Ubytovanie

klimatizované izby, typ 2(+2) Family Superior - veľkosť 33 m2 - 2lôžková spálňa s obývacou časťou, izba s 2 lôžkami (veľkosť 180x80 cm), typ 2(+3) Family Suite - veľkosť 43 m2 - 2lôžková spálňa, izba sa 2 lôžkami (veľkosť 180x80 cm) a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dieťa do 6 rokov (140x145 cm), vždy so sprchou alebo vaňou a WC, SAT TV, WI-FI ZADARMO, minibarom (naplnenie minibaru na vyžiadanie za poplatok), telefónom , fénom, trezorom, balkónom. Izby Suite majú dve kúpeľne.

Šport a zábava

bazénový, wellness a vodný svet s rozlohou 2000 m2 - 1 vnútorný bazén a 3 vonkajšie bazény s veľkou vodnou šmykľavkou, divokou riekou, wellness zóna s fínskou saunou a parným kúpeľom, relaxačná miestnosť, wellness záhrada, masáže, kozmetika, solárium, fitness, joga , pilates, aquagymnastika, ihrisko na plážový volejbal, animácie, potápačské centrum, bowling, požičovňa bicyklov, vodné športy. Vonkajší a vnútorný dobrodružný detský svet FANKY LAND pre deti do 12 rokov; pre deti do 3 rokov Babyland s dennou starostlivosťou a kútikom na spanie, špeciálnym mäkkým ihriskom, pre deti do 7 rokov detský klub s interaktívnymi hrami, domčeky na hranie, stavebnými a čítacími kútikmi, vrak lode s lezeckými prvkami, vonkajšie ihrisko), pre deti do 12 rokov animácie, stolné športy, interaktívny parket, DJ, skupinové hry; spoločný priestor s kinom, miestnosť pre vedecké tábory, interaktívna miestnosť pre výskum podmorského sveta. Vonkajší detský pirátsky bazén s atrakciami, letné sídlo Falky s hrami a doplnkami, vnútorný vodný svet Falkytasia pre deti so sladkovodnými bazénmi, detským parným kúpeľom a iglu.

Stravovanie

polpenzia formou bufetu, tematické večere s show cooking. Pre deti sú v detskom klube Falky Land k dispozícii čapované nápoje po celý deň (10:00-18:00). V reštaurácii je časť vybavená pre deti a mamičky - mikrovlnná rúra, ohrievač fliaš.

Pláž

okruhliaková, kamenistá, cca 150 m, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

hotel je vhodný pre rodinnú dovolenku, ponúka široké vyžitie ako pre deti, tak aj pre dospelých. Klienti majú k dispozícii župan, papuče a uterák na bazén. Možnosť zaistenia stráženia detí za poplatok. Parkovanie za poplatok 9,5 EUR/deň - platí sa na mieste. Pobytová taxa cca 1,34 EUR/os./deň - platí sa na mieste. V tomto hoteli nie je pobyt so psom povolen.

Poznámka

Hotel disponuje izbami prispôsobenými pre vozíčkarov - dostupnosť vždy na vyžiadanie.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie, polopenziu na vybraný počet nocí.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Severná Dalmácia, Petrčane

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 451 959
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Falkensteiner Family Hotel Diadora
    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Petrčane

Cena
1 284 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 451 959

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
1 284,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
41,86 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
31,46 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €