Falkensteiner Hotel Park PUNAT

  Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Punat

Falkensteiner Hotel Park PUNAT

    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Punat
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Falkensteiner Hotel Park PUNAT

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

malebný hotel so stredomorským dizajnom, v mestečku Punat, priamo na pobrežnej promenáde, priamo pod hotelom sa nachádza prístavisko lodí a niekoľko mol.

Vybavenie a služby

reštaurácia, beach bar, WIFI, terasa, zmenáreň, výťah, kadernícky salón, parkovanie ZADARMO.

Ubytovanie

klimatizované dvojlôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, minibarom, županom, niektoré s možnosťou prístelky, niektoré s balkónom. Typ Superior - 2lôžková spálňa s rozkladacím gaučom (90 x 140 cm, vhodným pre 2 deti do 12 rokov). Typ Family Comfort - 2lôžková spálňa s manželskou posteľou a oddelená izba s dvoma oddelenými lôžkami, prepojená dverami (vhodné pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov).

Šport a zábava

vonkajší bazén s tobogánom (lehátka a slnečníky pri bazéne ZDARMA), slnečníky a lehátka pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, detský svet animácií Falky Land (animácie po celý deň, mini disko, dielničky, večerné kino), športové animácie pri bazéne, ďalej za poplatok - minigolf, požičovňa bicyklov, potápanie, windsurfing.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, doplatok za obed formou bufetu, miestne čapované alkoholické a nealkoholické nápoje počas obeda i večere. Na vyžiadanie - vegetariánska a bezlepková strava.

Pláž

cca 10 minút chôdze od hotela sa nachádza okruhliakovo-betónová pláž s pozvoľným vstupom do mora. Po promenáde premáva turistický vláčik, ktorý vozí hostí aj na vzdialenejšie pláže (za poplatok).

Doplňujúce informácie

pobytová taxa cca 1,33 EUR/os./deň a ekologická taxa - cca 0,15 EUR/os./deň. - platí sa na mieste.

Individuálne storno podmienky

Na zakúpené pobyty sa vzťahujú individuálne storno podmienky. Minimálny storno poplatok je 45% z hodnoty zakúpeného pobytu.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedy 129 EUR/os./týden.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Krk, Punat

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 451 956
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Falkensteiner Hotel Park PUNAT
    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Krk, Punat

Cena
1 068 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 451 956

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
1 068,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
41,86 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
31,46 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €