Family Hotel LIŠANJ

  Chorvátsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Family Hotel LIŠANJ

    Chorvátsko, Kvarner, Novi Vinodolski
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Family Hotel LIŠANJ

Prečo práve sem

Pozrite si video o

NOVI VINODOLSKI

. Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov,

viac informácií tu.
Poloha

zrekonštruovaný hotel sa nachádza cca 900 m od centra letoviska Novi Vinodolski.

Vybavenie a služby

recepcia, reštaurácia, lobby bar, zmenáreň, konferenčná sála, WiFi, parkovanie - za poplatok 10 EUR / automobil / deň (obmedzený počet miest).

Ubytovanie

klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, so sprchou a WC, telefónom, trezorom, minibarom, SAT TV, fénom, WI-FI, niektoré s balkónom. Menšie rodinné izby typu 2+2 Family - dvojlôžková spálňa (210x180 cm) a izba s 2 lôžkami (200x80 cm). Priestranné rodinné izby typu 2+2(+1) Family - dvojlôžková spálňa (210x180 cm) a izba s 2 lôžkami (200x80 cm), s možnosťou prístelky formou výsuvného lôžka (210x90 cm). Typ 4(+2) - dve 2lôžkové izby s možnosťou prístelky prepojené dverami. Prístelky môžu byť formou výsuvného lôžka alebo rozkladacieho gauča.

Šport a zábava

2 vonkajšie bazény, detský bazén s vodnými atrakciami, detské ihrisko, vodné športy, detský kútik s videohrami, detský klub, za poplatok - wellness centrum s vyhrievaným bazénom, fínskou a tureckú saunou, kozmetický salón s masážami.

Stravovanie

All Inclusive Light - plná penzia formou bufetu, neobmedzená konzumácia miestnych točených nápojov počas obeda a večere.

Pláž

piesočnatá, betónové pláty, cca 100 m, s možnosťou prenájmu lehátok a slnečníkov.

Doplňujúce informácie

Pobytová taxa cca 1,4 EUR / os. / Deň - platí sa na mieste.

Výhody a benefity

Zvláštne zľavy: v termínoch pobytov 18.4.-21.4. a 19.6.-23.6 .. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 10% (zľava je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup).

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie a polpenziu / plnú penziu na vybraný počet nocí.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka ZDARMA.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Kvarner, Novi Vinodolski

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 695
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Family Hotel LIŠANJ
    Chorvátsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Cena
1 169 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 695

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
1 169,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
41,86 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
31,46 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €