Family Hotel PAGUS

  Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Pag, Pag

Family Hotel PAGUS

    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Pag, Pag
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Family Hotel PAGUS

Poloha

moderný hotel ležiaci priamo na pláži, neďaleko centra mestečka Pag.
Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Vybavenie a služby

reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, konferenčná sála, tanečná terasa, Wi-Fi, výťah, súkromné parkovisko za poplatok s obmedzeným množstvom parkovacích miest.

Ubytovanie

limatizované 2 lôžkové izby s možnosťou prístelky, izba 2 (+2) BM Family s možnosťou 2 prísteliek vo forme rozkladacieho gauča pre deti do 12 rokov. Suita 2 (+2) junior - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Vždy sprcha a WC, SAT TV, telefón, fén, minibar, trezor, WI-FI ZADARMO, balkón. Prístelky majú dĺžku 150 cm a sú vhodné maximálne pre deti do 14 rokov.

Šport a zábava

vonkajší a vnútorný bazén so sladkou vodou, aerobic, wellness - fitness, whirlpool, sauna (fínska, turecká, biosauna), masáže, solárium, animace (v termínu 15.6.-15.9.), v blízkosti - požičovňa bicyklov a skútrov, vodné športy podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, k večeri miestne alkoholické a nealkoholické čapované nápoje - pivo, víno, voda, džús. All Inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu, popoludňajší snack od 14:00 do 18:00 hod., miestne alkoholické a nealkoholické čapované nápoje - pivo, víno, voda, džús na bare od 10:00 do 23:00.

Pláž

okruhliaková, cca 10 m, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

lehátka a slnečníky pri bazéne ZDARMA (v obmedzenom množstve). Pobytová taxa cca 1,5 EUR / deň / osoba - platí sa na mieste. Parkovanie na mestskom parkovisku za poplatok cca 60 HRK / deň.

Výhody a benefity

pri zakúpení ubytovanie na 7/14 nocí v termíne pobytu 29.4.-11.6. a 10.9.-16.10. vám poskytneme zľavu 15 % - túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 EUR/deň - platba na mieste.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie a polopenzia/ALL Inclusive na vybraný počet nocí.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie - detská postieľka - ZDARMA.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Pag, Pag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 118
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Family Hotel PAGUS
    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Pag, Pag

Cena
627 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 118

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
627,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €