FELIK

Taliansko, Valle d'Aosta, Gressoney-La-Trinitè, Monterosa Ski

FELIK

  Taliansko, Valle d'Aosta, Gressoney-La-Trinitè, Monterosa Ski
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemná rezidencia zariadené v horskom štýle, na pokojnom mieste, blízko lyžiarskeho vleku a zjazdoviek. Ideálne pre rodiny a páry.

Ubytovanie

štandardne zariadené apartmány ,vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, Wi-fi, balkón alebo terasa. A2:( max. 2 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom (môže byť v otvorenom podkroví), denná miestnsoť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. B5: (max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom a lôžkom (môže byť otvorené podkrovie), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. C6: (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

nie je k dispozícií.

Služby

recepcia, bar, spoločenská miesnosť s TV, výťah.

Parkování

pri rezidencií.

Zviera

povolené, iba malé, na vyžiadanie, za 30 €/A2, 50 €/ ostatné.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 350 m lanovka Stafal, spojená s celým lyžiarskym areálom Monterosa Ski. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 10 km v Gressoney-Saint-Jean. Lyžiarske školy: pri lanovke. Požičovňa lyží: pri lanovke. Úschovňa lyží: pri lanovke.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, záverečné upratovanie, denné upratovanie, posteľná bielizeň, uteráky a utierky.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Valle d'Aosta
  • Miesto podľa CK: Gressoney

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 036
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

FELIK
  Taliansko, Valle d'Aosta, Gressoney-La-Trinitè, Monterosa Ski

Cena od
207 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 036

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
531,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €