Feriendorf Wildschönau - Ferienjuwel Wildschönau

  Rakúsko, Alpbachtal / Wildschönau, Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

Feriendorf Wildschönau - Ferienjuwel Wildschönau

    Rakúsko, Alpbachtal / Wildschönau, Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau
Číslo zájazdu: 1 344 795
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

skvěle položený chaletový komplex Feriendorf Wildschönau, který spojuje 'strarobylý' šarm s nejvyšším komfortem, se nachází v centru střediska Niederau, k lanovce na Markbachjoch ca 250m, běžkařské trati v okolí, skibus před objektem, dolní stanice Schatzberg 6 km, dolní stanice Hopfgarten(lyž. oblast Skiwelt) 8 km.Z

Ubytování

A:nekuřácké dřevěné domky mají 110m2 obytné plochy s velmi vysokou úrovní vybavení ve velkorysém prostoru:
ve velké obytné místnosti najdete SAT-TV, stereo, DVD- přehrávač, telefon, internetové připojení zdarma. Kuchyně je kompletně vybavena( myčka, lednice, mikrovlnná toruba,elektrický sporák, kávovar, ohřívač vody, toaster). Parkoviště u domu. V každém domě jsou 3 ložnice, 1 x koupelna, 2 x WC, místnost s pračkou a pro uložení lyží, povlečení a ručníky.

Vybavení

recepce ve vedlejších apartmánech Vicky

Aktivity

V ceně Gäste-Erlebniss Card Wildschönau - zdarma použití skibusu na trase Niederau - Oberau - Auffach( dolní stanice Schatzbergbahn), noční bus mezi těmito středisky od čtvrtka do neděle, 1 x výlet se sněžnicemi s výpůjčkou, návštěva selského muzea

Pobyt

na vyžádání ve vedlejší sezóně kratší pobyty

Základná cena zahŕňa

  • za chalet na 1 noc , spotřeby, povlečení, ručníky, slevová Wildschönau Gäste Card, Ceny za chatu, chalet, bungalov

Základná cena nezahŕňa

  • závěrečný úklid 75,- EUR/chata, pobytová taxa 2,5 EUR/os. nad 15 let/den, domácí zvířata 10,- EUR/den

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Alpbachtal / Wildschönau
  • Miesto podľa CK: Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 344 795
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Feriendorf Wildschönau - Ferienjuwel Wildschönau
    Rakúsko, Alpbachtal / Wildschönau, Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

Cena od
283 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 344 795

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
1 695,50 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €