FIORENZA

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

FIORENZA

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemný rodinný hotel v centre Campitello di Fassa, ale pritom na pokojnom mieste s krásnym výhľadom na Dolomity. Len 300 m od hotela zjazdová trať s napojením na Sella Ronda.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, SPR+WC, fén, telefón, TV/SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, za poplatok 10 €/deň.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, výťah, spoločenská miestnosť s TV, lyžiareň, Wi-Fi (zdarma). Hotel je prispôsobený pre telesne postihnutých.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

100 m.

Zviera

nie je povolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 300 m sjezdové tratě Campitello di Fassa - Val di Fassa, napojení na Sella Ronda. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m Campitello di Fassa. Vzdialenosť od skibusu: 70 m. Lyžiarske školy: 300 m Campitello di Fassa. Požičovňa lyží: 300 m Campitello di Fassa. Úschovňa lyží: v hotelu nebo v Campitello, u lanovky Col Rodella, za poplatek.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 0,70 €/osoba od 14 rokov/noc.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
  • Miesto podľa CK: Campitello di Fassa

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 127
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

FIORENZA
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

Cena
579 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 127

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
579,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €