Firstli

  Švajčiarsko, Lenk

Firstli

    Švajčiarsko, Lenk
Číslo zájazdu: 1 252 117
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Firstli', 3-pokojový apartmán v přízemí. Komfortně zařízeno: obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. Malá terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Částečný výhled na hory, do údolí, na krajinu a na resort. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo u domu u domu. 1 pes povolen.

Popis

Útulná chata 'Firstli'. V obci 300 m od centra Lenk, centrální, klidná, slunná poloha, jižní orientace. Společné: zahrada trávníkem a rostlinami. V domě: ústřední topení. Příjezd k domu. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket, obchodní centrum, restaurace, pekárna, autobusová zastávka 300 m, železniční stanice 'Lenk' 500 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Lyžařský vlek 3 km, lyžařské sjezdovky 3 km, lyžařská škola 3 km, sáňkařská dráha 3 km, běžkařské stopy, kluziště 500 m.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
  • Poplatek z pobytu - 4.0 CHF za osobu/den
  • Pes - 10.0 CHF za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Lenk

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 117
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Firstli
    Švajčiarsko, Lenk

Cena od
359 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 117

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 436,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €