Floral Hotel Aura Samui Beach

  Thajsko, Ko Samui

Floral Hotel Aura Samui Beach

    Thajsko, Ko Samui
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: BANGKOK
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

4: BANGKOK - KO SAMUI
Raňajky, transfer na letisku v Bangkoku, 90tich minútový prelet na ostrov Ko Samui. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

5 - 13: KO SAMUI
Raňajky. Voľný program. Ko Samui - idylický ostrov kokosových paliem, patrí k jednému z najobľúbenejších pobytových miest v Thajsku. Krásne dlhé piesočné pláže v kombinácii s prírodou a nepreberným množstvom obchodov a reštaurácií.

14: KO SAMUI - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ
Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Floral Hotel Aura Samui Beach **** 4*

Popis: novo zrekonštruovaný komplex nízkopodlažných viliek v thajskom štýle obklopený nádhernou tropickou záhradou. Nachádza sa priamo na jednej z najkrajších pláží ostrova Lamai, neďaleko pozoruhodných skalných útvarov Hin Ta a Hin Yai. V základnej ponuke izbu typ Aura Classic s výhľadom do záhrady alebo na bazén. V blízkosti hotela sa nachádzajú reštaurácie a obchody, samotné centrum Lamai v dochádzkové vzdialenosti. Vodopády Namuang 9 km od hotela.
Vybavenie: recepcia, reštaurácia s thajskou a medzinárodnou kuchyňou, bar, možnosť pripojenia k internetu, konferenčná miestnosť pre 50 - 60 hostí, požičovňa áut a motoriek, business centrum, sauna, izbový servis.
Pláž: hotel sa nachádza priamo pri piesčitej pláži.
Šport a zábava: bazén v tropickej záhrade, v hoteli sa nachádza SPA centrum, ktoré ponúka rôzne procedúry, masáže, jacuzzi.
Stravovanie: raňajky formou bufetu.
Vybavenie izieb: hotelové izby sú vybavené kúpeľňou a WC, klimatizáciou, SAT-TV s plochou obrazovkou, sušičom vlasov, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, minibarom a vlastnou terasou alebo balkónom.

Základná cena zahŕňa

 • leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupmi
 • vnútroštátnu leteckú prepravu
 • transfery klimatizovanými autobusmi
 • prípadné lodné transfery
 • 12 x ubytovanie s daným stravovaním
 • asistenciu českého delegáta v Bangkoku a v letovisku Pattaya
 • asistenciu českého delegáta v ďalších pobytových miestach na telefóne

Základná cena nezahŕňa

 • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Ko Samui
 • Miesto podľa CK: Ko Samui

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 365 699
Dnes 8–14.30 h

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.

Nezáväzná objednávka

Floral Hotel Aura Samui Beach
    Thajsko, Ko Samui

Cena
2 078 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 365 699

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
2 078,00 €
príplatok za pobyt bez Bangkoku - osoba
0
69,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
579,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
120,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
85,65 €