Florasol PO

  Portugalsko, Madeira, Funchal

Florasol PO

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Číslo zájazdu: 978 121
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Na hlavnej triede Estrada Monumental, pozdĺž ktorej sa dá dôjsť prechádzkou do centra Funchalu (cca 2,5 km, autobusová zastávka v blízkosti). Morské pobrežie s krásnou promenádou vedúcou k verejným kúpaliskám cca 300 m.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar. Vonku bazén a terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, osušky za kauciu.

Izby

ST: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), TV/sat., telefón, trezor za poplatok, obývací priestor s kuchynským kútom, balkón alebo terasa. AP: pozri ST, oddelená spálňa.  

Zábava

Bary a reštaurácia v blízkom okolí.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu.

Pláž

Verejné kúpalisko (lido) cca 300 m (vstup za poplatok). Kamenistá pláž cca 1 km.

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis, biliard. Za poplatok: masáže. Možnosť využiť zadarmo vnútorný bazén, jacuzzi, saunu alebo malé fitnes v komplexe Mimosa/Estrelicia (cca 400 m).  

Pre deti

Detský bazén, detský kútik, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Internet

Zadarmo: WiFi v hoteli, internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Maestro, Diners Club.

Maximálna obsadenosť

Štúdio (ST): 3 dospelí/2 dospelí + 1 dieťa/2 dospelí/1 dospelý + 2 deti/1 dospelý + 1 dieťa/1 dieťa Apartmán (AP): 4 dospelí/3 dospelí + 1 dieťa/2 dospelí + 2 deti/2 dospelí + 1 dieťa/2 dospelí/1 dospelý + 2 deti/1 dospelý + 1 dieťa/1 dospelý Dieťa do 12 rokov  

Doba transferu

50 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Madeira
  • Miesto podľa CK: Funchal

0220 665 410 Číslo zájazdu: 978 121
Dnes 7.30–17 h

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Nezáväzná objednávka

Florasol PO
    Portugalsko, Madeira, Funchal

Cena
848 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 978 121

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
848,46 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 15 dní - osoba
2
21,75 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 15 dní
0
60,00 €