Termín:
22. 10. – 31. 10. 2019
Počet dní:
10 (ut – št)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Moderný Hotel Florida sa nachádza kúsok od zlatej piesočnej pláže v centre obľúbeného letoviska Ayia Napa na Cypre. Predstavuje peknú zmes tradičnej cyperskej architektúry s moderným vybavením. Tento príjemný komplex je obľúbený najmä u párov a rodín. Hotel má ideálnu polohu, nachádza sa v pešej vzdialenosti od všetkých módnych nočných podnikov, barov, reštaurácií, supermarketov a nákupných centier.
Vzdialený od letiska LCA cca 58 km

Ubytovania

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.
Hoteli ponúka 132 štandardných izieb s vlastnou vaňou alebo sprchou a WC, sušičom vlasov, ďalej satelitná TV, rádio, telefón, chladnička alebo minibar (za poplatok na mieste), bezpečnostné boxy (za poplatok na mieste), balkón alebo terasa a klimatizácia.

Služby hotela

Elegantná vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, TV miestnosť, prístup k internetu (poplatok), konferenčná miestnosť. Vonkajší bazén, slnečná terasa s lehátkami, uteráky a slnečníky, Jacuzzi, sauna, telocvičňa, tenis, detský bazén, detské ihrisko, záhrady, stolný tenis, biliard, videohry, vodné športy na pláži.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky, bohatý bufet; kontinentálne, denne.
Obed, bufet, reštaurácia, denne: 12:30 - 14:30.
Večera, bufet, reštaurácia, denne, tematická večera, dvakrát týždenne.
Občerstvenie, denne: 14:30-18:00, 22:00 - 00:00.
Poobedný čaj; Prestávka na kávu, denne: 15:30 - 16:30.
Zmrzlina, len deti, denne: 10:00 - 16:00.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Bar; Reštaurácia, denne: 10:00 - 00:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Larnaca
  • Miesto podľa CK: Ayia Napa

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.