Flumini

  Taliansko, Sardínia, Capitana

Flumini

    Taliansko, Sardínia, Capitana
Pôvodná cena
70 EUR/os

Cena od
66 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 914
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Flumini', 3-pokojový apartmán 60 m2, v přízemí. Komfortně a útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo. IUN - P1394

Popis

Flumini 3 km od Capitana: Třígenerační dům 'Flumini', renovovaný v roce 1993. Ve čtvrti Flumini 10 km od centra Quartu Sant'Elena, 16 km od centra Cagliari, 3 km od moře. Společné: zahrada 10'000 m2 květinami a stromy. Zahradní nábytek, gril. V domě: klimatizace. Veřejné parkoviště na ulici. Písečná pláž 'Poetto' 7 km. Golfové hřiště (9 jamek) 800 m. Zajímavosti v okolí: Villasimius 40 km.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 12.0 EUR za osobu
  • Přistýlka - 10.0 EUR za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Sardínia
  • Miesto podľa CK: Capitana

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 914
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Flumini
    Taliansko, Sardínia, Capitana

Pôvodná cena
70 EUR/os

Cena od
66 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 914

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
261,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €