Fort Arabesque Resort

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Fort Arabesque Resort

    Egypt, Hurghada, Makadi Bay
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis hotela

Poloha:

Hotel pre dospelých nad 16 rokov sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži v Makadi Bay. Centrum mesta Hurghada s množstvom nákupných a zábavných možností (kyvadlová doprava za poplatok) a letisko Hurghada sú vzdialené cca. 30 km.

Popis:

Ide o luxusný a elegantný komplex, ktorý ponúka ubytovanie v moderných a pohodlných izbách a kúpanie na skvelej pláži s častým výskytom korytnačiek. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia v pôsobivej hale, lobby s barom a panoramatickým výhľadom na záliv, WIFI/internetový kútik v budove West Bay (za poplatok), 1 bufetová reštaurácia, a la carte reštaurácia, bary, práčovňa ( za poplatok), kaderníctvo, kúpele a rôzne obchody.

V udržiavanom vonkajšom priestore s priestrannými záhradami sú 4 bazény, bazén na plávanie, slnečná terasa a 2 plážové bary a amfiteáter. Plážové ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky sú k dispozícii bezplatne pri bazéne a na pláži.

Ubytovanie:

Ponúka ubytovanie v priestranných klimatizovaných izbách so satelitnou TV a s balkónom alebo s terasou. Všetky izby sú zariadené moderným nábytkom a majú výhľad na more, bazén alebo do záhrady.

Stravovanie: All inclusive

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie a zmrzlina počas dňa, káva / čaj a pečivo v popoludňajších hodinách. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 9:00 do 24:00 hod. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo ovocné šťavy, sú za poplatok.

Šport a zábava:

Tenis (svetlomet/vybavenie za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, aerobik; Denný zábavný program počas dňa a večera so živou hudbou a predstaveniami.

Za poplatok: fitnescentrum, biliard, parná sauna, vírivka, masáže a kúpeľné procedúry, vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov pláži.

Základná cena zahŕňa

  • Letiskové poplatky

Základná cena nezahŕňa

  • Víza

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ETI Slovensko s. r. o., IČO 45701822.
Lokalita podľa usporiadateľa: Hurghada, Makadi Bay
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 665
Dnes 8–16 h

Nezáväzná objednávka

Fort Arabesque Resort
    Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Cena
1 080 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 665

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
1 080,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €