Frank

  Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Ossiacher See

Frank

    Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Ossiacher See
Pôvodná cena
55 EUR/os

Cena od
52 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 734
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 51 m2, v podkroví. Částečně zkosené stropy, útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním koutem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj se střešním oknem s 2x lůžkem. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (3-plotýnkový vařič, trouba). Koupelna se sprchou a WC. Malý balkon. Balkonový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen. Hlásič kouře, hasicí přístroj.

Popis

Pěkný třígenerační dům 'Frank'. Ve čtvrti Dellach, 7 km od centra Feldkirchen, klidná, slunná poloha, 200 m od lesa, 6 km od jezera, v zeleni. Společné: zahrada 1'500 m2, louka k odpočinku, bazén (7 x 4 m velký, 15.05.-15.09.). Stolní tenis, altán, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: sluneční terasa, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 6 km, restaurace 6 km, autobusová zastávka 200 m, pláž ke koupání 6 km. Golfové hřiště 6 km, tenis 4 km, horská železnice 15 km. Jezera v okolí: Ossiachersee 6 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě. Majitel vlastní psa. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Parkování

Základná cena nezahŕňa

  • Pes (povolen max. 1) - 221.85 CZK za den
  • Poplatek z pobytu - 2.1 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Korutánsko
  • Miesto podľa CK: Feldkirchen in Kärnten

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 734
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Frank
    Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Ossiacher See

Pôvodná cena
55 EUR/os

Cena od
52 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 734

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
208,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €