FREE BEACH

Taliansko, Toskánsko, Marina di Bibbona

FREE BEACH

  Taliansko, Toskánsko, Marina di Bibbona
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komplex sa nachádza na etruskom pobreží, neďaleko centra Marina di Bibbona. Je umiestnení neďaleko miest Volterra, Pisa, San Gimignano, Siena alebo Florencia. Vhodný pre všetkých, kto si chce užiť dovolenku uprostred zelene.

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia, markíza so záhradným nábytkom a grilom M4/6 CLASSIC: (max.4-6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pro 5. osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), alebo spálňa s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 6.osobu) a kuchynský kút, SPR+WC. Markíza so záhradným nábytkom a grilom. 5. a 6. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, 2 €/deň (do max. počtu osôb).

Služby

recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar, obchod, Wi-Fi (za poplatok, u obchodného centra zdarma), práčovňa (za poplatok), bazén pre dospelé, bazén pre dieťa, (cca 18/4-13/9, povinné kúpacie čapice), slnečníky a ležadlá pri bazéne, animačné programy, miniclub (cca 15/6-31/8), detský kútik, krb, futbalové ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis.

Parkování

1 miesto/mobilhome (po príjazde je nutné zakúpiť parkovaciu kartu (cca 5 €) a parkovať na súkromnom parkovisku, mimo areál campu).

Vzdialenosť od centra

400 m.

Vzdialenosť od pláže

450 m, cez piniový háj.

Pláž

piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apartmán) možno dokúpiť na mieste, časť pláže voľná. Psia pláž cca 1,2 km.

Zviera

povolené len malé a stredné, na vyžiadanie, za poplatok v CK (viď cenník) + 20 € poplatok v mieste pobytu za dezinfekciu.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za mobilhome je zahrnuté: ubytovanie pre 4 osoby, spotreba energií.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 0,50 €/osoba od 14 rokov/deň.
Nepovinné príplatky v mieste pobytu záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 40 €/mobilhome, posteľná bielizeň 20 €/dvojlôžko, 15 €/lôžko. Kaucia: 100 €/mobilhome.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Toskánsko, Marina di Bibbona

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 419 484
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

FREE BEACH
  Taliansko, Toskánsko, Marina di Bibbona

Cena od
42 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 419 484

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
168,00 €
príplatok za pobyt so psom
0
40,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €