Fürstenfeld (APH315)

  Rakúsko, Alpbachtal / Wildschönau, Tirolsko, Alpbach, Alpbachtal

Fürstenfeld (APH315)

    Rakúsko, Alpbachtal / Wildschönau, Tirolsko, Alpbach, Alpbachtal
Pôvodná cena
116 EUR/os

Cena od
109 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 587
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Fürstenfeld (APH315)', 5-pokojový apartmán 80 m2 v 2. patře. Jednoduše a účelně zařízeno: 2x dvoulůžkový pokoj, každý pokoj s koupelnou se sprchou a WC. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, každý pokoj s koupelnou se sprchou a WC. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar) s jídelním koutem a TV se satelitním vysíláním. Vstup na balkon. Koberec. Balkon. Balkonový nábytek, elektrický gril. Panoramatický výhled Galtenberg. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). 5-pokojový apartmán, 2. patro, cca 80 m2. Obytná kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, trouba, mikrovlnka, myčka, lednička, kávovar, varná konvice) s 2 jídelními kouty (2 rohové lavice). 4 dvoulůžkové pokoje, každý se sprchou/WC a vstupem na balkon. Pokud je v rekreačním objektu méně hostů než je maximální možný počet osob, pak nejsou k dispozici všechny bytové jednotky.

Popis

Rodinný dům 'Fürstenfeld'. 1 km od centra Alpbach, na kraji obce, 7.5 km od centra Reith im Alpbachtal, 60 km od centra Innsbruck. V domě: sauna (extra), odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, sušák lyžařských bot. Parkovací místo (4 x) na pozemku. Supermarket 800 m, železniční stanice 'Brixlegg' 10 km, koupaliště 9.5 km, jezero ke koupání 'Reith' 7.5 km. Kabinková lanovka 2 km, lyžařské sjezdovky 2 km, půjčovna lyží 1 km, zastávka skibusu 50 m, lyžařská škola 1 km, sáňkařská dráha 3.5 km, běžkařské stopy 3.5 km, kluziště 1 km. Lyžařská střediska: Wiedersberger Horn 2 km, Reitherkogel 7 km, Skijuwel Alpbachtal-Wildschönau 2 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Náklady na energii
 • Topení
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 2.0 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Tirolsko
 • Miesto podľa CK: Alpbach

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 587
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Fürstenfeld (APH315)
    Rakúsko, Alpbachtal / Wildschönau, Tirolsko, Alpbach, Alpbachtal

Pôvodná cena
116 EUR/os

Cena od
109 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 587

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
866,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €