Gabriele

  Rakúsko, Saallachtal / Lofer, Salzbursko, Lofer

Gabriele

    Rakúsko, Saallachtal / Lofer, Salzbursko, Lofer
Pôvodná cena
68 EUR/os

Cena od
64 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 805
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

1-pokojové studio 20 m2 v 1. patře. Velmi jednoduše zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x dvoulůžkem a kabelovou TV. Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič). Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. Upozornění: nekuřácké ubytování. 50620-000072-2020

Popis

Chata 'Gabriele'. Ve čtvrti St. Martin, 1.5 km od centra Lofer, klidná poloha, 2 km od sjezdovek. Společné: zahrada 700 m2, louka k odpočinku. Zahradní nábytek. Parkovací místo. Potraviny 500 m, restaurace 400 m, autobusová zastávka 150 m. Golfové hřiště 20 km, tenis 400 m, lanovka 2 km, lyžařský vlek 2 km, běžkařské stopy 300 m. AKCE-letní karta v ceně zahrnuta – vstupy zdarma: bazény Steinbergbad Lofer a Alpenbad Unken, soutěsky Vorderkaserklamm a Seisenbergklamm, jeskyně Lamprechtshöhle. Využívání autobusů zdarma: ve městě Salzburg a (autobus+vlak) v celé oblasti Pinzgau, 1x denně bezplatná jízda lanovkou Almbahn I+II v oblasti Almenwelt. Od 1. května do 31. října je parkování, dle dostupnosti, také zdarma.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Parkování

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Poplatek z pobytu - 1.8 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Lofer

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 805
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Gabriele
    Rakúsko, Saallachtal / Lofer, Salzbursko, Lofer

Pôvodná cena
68 EUR/os

Cena od
64 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 805

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
127,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €