GAMBRINUS

  Taliansko, Lazio, Rím

GAMBRINUS

    Taliansko, Lazio, Rím
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Čtyřhvězdičkový luxusní hotel Gambrinus hotel Rome je skvěle umístěn v centru Říma, v půvabné a elegantní čtvrti poblíž spousty zajímavých památek a přitom dál od hluku a ruch centra tohoto krásného velkoměsta. Jen pár kroků od hotelu Gambrinus hotel Rome se nachází Porta Pia. Pár minut od hotelu můžete obdivovat Via Veneto, nedaleko Piazza di Spagna, fontána Trevi a spousta dalšího. Nezapomeňte také navštívit zelenou oázu klidu Villa Borghese.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Gambrinus hotel Rome patří vstupní hala s recepcí s mramorovou podlahou a krásnými sochami, bar, snídaňová místnost s krásným historickým stropem, samozřejmostí je příjemný profesionální personál ochotný s čímkoli pomoci a wifi připojení k internetu zdarma.

Vybavení pokoje

V hotelu Gambrinus hotel Rome je na výběr z několika kategorií ubytování, pokoje jsou vkusné a přitom velmi luxusně vybavené. V každém pokoji najdete koupelnu/WC, klimatizaci/topení, SAT TV, možnost připojení k internetu, trezor, minibar, radio budík a kabelové rádio.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Základná cena zahŕňa

 • leteckou přepravu Praha - Řím - Praha v nejnižší knihovací třídě
 • transfer letiště - hotel - letiště
 • zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Základná cena nezahŕňa

 • pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
 • případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
 • turistickou taxu
  Turistická taxa v Římě pro osoby starší 10let.
  Hotel 3* taxa 5,- Eur / os./ noc
  Hotel 4* taxa 6,- Eur / os./ noc
  Hotel 5* taxa 7,- Eur / os./ noc

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Lazio
 • Miesto podľa CK: Rím

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 136 344
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

GAMBRINUS
    Taliansko, Lazio, Rím

Cena
576 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 136 344

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
576,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
8,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
6,36 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 3 dni
0
32,00 €