Gardenia

Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Gardenia

  Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

aparmánový komplex ležící přibližně 200 metrů od pláže a jen pár kroků od centra Lignano Riviera. Nedaleko se nachází také rozlehlý Riviera Park 20.000 m2 zeleně s bazénem 1300 m2, barem s občerstvením a společenskou zábavou.

Ubytování

Typ A - apartmán pro max.6 osob,3.patro,obývací pokoj – jídelna s rozkládacím gaučem, balkon vybaven zahradním nábytkem – stůl a židle, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí a stropním větrákem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky se stropním větrákem, koupelna se sprchou/WC.Je vybaven televizorem, pračkou a trezorem, který je k využití zdarma

Vybavení

zahrada,parkovací místa jsou omezena,výtah.

Aktivity

bazén ( je otevřen od konce května do půlky září )

Pobyt

7 nocí, kratší pobyty na vyžádání

Základná cena zahŕňa

  • pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu energií, závěrečný úklid, pobytovou taxu, Ceny za osobu

Základná cena nezahŕňa

  • vratná kauce 150,- EUR/ apt., povlečení, ručníky a utěrky si můžete přivézt vlastní, nebo si je můžete pronajmout v partnerské agentuře: (povlečení na manželskou postel 1,- EUR/den, povlečení na jedno lůžko 1,- EUR/den, ručníky 3 kusy 1,- EUR/den. Rezervace nen

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Benátsko
  • Miesto podľa CK: Lignano

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 272 590
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Gardenia
  Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Cena
229 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 272 590

Pobyt

1. až 4. osoba na pevném lůžku
2
229,10 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €