Gasthof Reuttenhof

Rakúsko, Tirolsko, Tux

Gasthof Reuttenhof

  Rakúsko, Tirolsko, Tux
Číslo zájazdu: 1 373 938
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

rodinný penzion se nachází na klidném, výše položeném, slunném místě v Tuxu, v části Juns, 15 min pěšky od centra. Krásný výhled na ledovec. Skibus zde nejezdí.

Lyžařský areál: 4 km Zillertal 3000 – Lanersbach, Eggalm, 6 km Zillertal 3000 – Vorderlanersbach, Rastkogel, 6 km Hintertux ledovec.

Ubytování

2-4 lůžkové pokoje jsou zařízené v tyrolském stylu, s koupelnou a WC, fénem, balkónem, trezorem, SAT-TV. Gasthof dále nabízí apartmány A2-4 (1x ložnice, obýv.místnost s rozkl.gaučem a kuchyň.koutem,koupelna,WC) nebo A4-6 (2x ložnice (2+4), obýv.místnost s kuchyň.koutem,koupelna,WC).

Stravování

polopenze – bufetová snídaně, večeře menu výběrem

apartmány - bez stravy

Vybavení

společenská místnost s krbem, TV místnost, restaurace s dobrou tyrolskou kuchyní, parkoviště, sauna a infrakabina (u týdenních pobytů 3x týdně zdarma po-st-pá, jinak za poplatek), knihovna, terasa, stolní tenis, lyžárna.

Sleva v gasthofu

děti 0-4,9 let 100%, děti 5-8,9 let 50%, 9-12,9 let 40%, 13-15,9 let 30%.

Základná cena zahŕňa

  • ubytování za osobu s polopenzí. Min. pobyt 7 nocí.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek u APT a GH: pobytová taxa 1,80 EUR/os./den
  • Povinný příplatek u apartmánů: závěrečný úklid 30,-EUR/A4, 40,-EUR/A6

Jednolůžkový pokoj za příplatek 250,-Kč/os./noc

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Tirolsko
  • Miesto podľa CK: Tux

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 938
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Gasthof Reuttenhof
  Rakúsko, Tirolsko, Tux

Cena
558 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 938

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
558,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €