Gemmi

  Švajčiarsko, Leukerbad, Wallis / Valais, Inden

Gemmi

    Švajčiarsko, Leukerbad, Wallis / Valais, Inden
Číslo zájazdu: 1 252 615
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 54 m2 v 1. patře. Komfortně a útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), rádiem, hi-fi systémem a DVD přehrávačem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Otevřená kuchyně (3-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna s vanou a WC. Velká terasa 40 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Garáž. Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen. Bytové dveře s označením 'Thyssen'.

Popis

Rodinný dům 'Gemmi'. V obci, slunná poloha. Společné: zahrada. V domě: lyžárna, pračka (společné, extra). Parkovací místo, garáž. Potraviny, restaurace 100 m, autobusová zastávka 50 m, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 20 km, tenis 5 km, lanovka 5 km, lyžařské centrum 5 km, lyžařské sjezdovky 5 km, půjčovna lyží 5 km, lyžařská škola 5 km, běžkařské stopy 5 km, kluziště 5 km, dětské hřiště 100 m.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Pes (povolen max. 1)
  • Parkování

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
  • Poplatek z pobytu - 6.0 CHF za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
  • Miesto podľa CK: Inden

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 615
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Gemmi
    Švajčiarsko, Leukerbad, Wallis / Valais, Inden

Cena od
99 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 615

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
393,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €