Georgiberg

  Rakúsko, Rakúske jazerá, Klopeiner See

Georgiberg

    Rakúsko, Rakúske jazerá, Klopeiner See
Pôvodná cena
76 EUR/os

Cena od
71 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 750
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Georgiberg', 3-pokojový apartmán 65 m2, v přízemí. Dostatek prostoru, komfortně a vkusně zařízeno: vstupní hala/předsíň. 1x dvoulůžkový pokoj s TV se satelitním vysíláním. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním koutem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Koupelna se sprchou, oddělené WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: trezor, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Vhodné pro rodiny. Nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen. Hlásič kouře, hasicí přístroj.

Popis

St. Kanzian: Útulný apartmánový dům 'Selina', 2-podlažní. 5 apartmánů v domě. Klidná poloha v obytné čtvrti, 200 m od jezera. Společné: velká zahrada s louka k odpočinku. Stolní tenis, ohniště, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: WiFi, odkládací místnost na kola, lyžárna, pračka, sušička (společné). Parkovací místo u domu. Supermarket 1.8 km, restaurace 700 m, kavárna 750 m, pláž ke koupání 400 m. Golfové hřiště 3.5 km, tenis 600 m, minigolf 500 m, jízdárna 11 km, od domu vedou turistické trasy, cyklistická stezka 50 m, lanovka 25 km, lyžařské centrum 25 km. Zajímavosti v okolí: Walderlebniswelt Klopein 1.8 km, OBIR-Tropfsteinhöhlen 19 km, Minimundus 30 km, Affenberg Burg Landskron 60 km. Lyžařská střediska: Petzen. Jezera v okolí: Kleinsee, Turnersee 4 km, Drauschifffahrt am Stausee 5 km. Turistické oblasti: Saualpe. Karawanken. Upozornění: rybaření (nutné rybářské povolení). V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Parkování
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Poplatek z pobytu - 2.3 EUR za osobu/den
 • Pes (povolen max. 1) - 7.0 EUR za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Korutánsko
 • Miesto podľa CK: Klopeiner See

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 750
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Georgiberg
    Rakúsko, Rakúske jazerá, Klopeiner See

Pôvodná cena
76 EUR/os

Cena od
71 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 750

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
284,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €