Ghazala Beach

  Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay

Ghazala Beach

    Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay
Pôvodná cena
564 EUR/os

Cena
424 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 135 963
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis hotela
 • Neskorý check out
 • Skorý check in
 • Priamy transfer z letiska (cca 30 min.)
 • Bezplatné WIFI pripojenie v lobby
 • Možnosť zarezervovať vopred párty balíček
 • Slovensky/česky hovoriaci delegát
 • Nemecky a anglicky hovoriaci personál
Poloha:

Hotel Ghazala Beach leží priamo na promenáde obľúbeného letoviska Na´ama Bay s mnohými obchodmi a nákupnými možnosťami. V blízkosti sa nachádza koralový útes a potápačská škola. Medzinárodné letisko v Sharm El Sheikhu je vzdialené cca. 12 km.

Popis:

Hotel je obklopený nádhernou záhradou a zeleňou. V hlavnej budove sa nachádza lobby s recepciou, bar, salónik a internetová kaviareň (za poplatok). WIFI je zdarma vo vstupnej hale. V centre areálu sa nachádza sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom (v zime sú vyhrievané).

Pláž:

Dlhá a čistá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Ubytovanie:

- štandardné izby:nachádzajú sa v hlavnej budove a v bungalovoch. Vybavenie: kúpeľňa, WC, fén, klimatizácia (sezónne), trezor, SAT – TV, chladnička, balkón alebo terasa.
- bungalovy pri bazéne:nachádzajú sa priamo alebo v 2. línii pri bazéne, nie s priamym prístupom k bazénu. Vybavenie je rovnaké ako v štandardnej izbe, sú o niečo menšie.

Stravovanie: Polpenzia

Raňajky a večere formou bufetu, nápoje za poplatok. Hlavná reštaurácia je určená pre raňajky a večere. Za poplatok sú obedy, všetky lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa. V la carte reštauráciach je potrebná rezervácia vopred.Bary: Lobby Bar, Beach Bar, Pool Bar, Ice cream Movenpick.
Detský All inclusive- všetky deti vo veku do 12 rokov s polpenziou majú v CK Maxi Kindeclube (Ghazala Gardens) zadarmo All inclusive program. Od 10.00 do 17.00 hod. je pre nich pripravené ľahké občerstvenie, nápoje, zmrzlina a obed.

Šport a zábava:

Biliard, stolný tenis, vodná gymnastika.
Za poplatok:potápačské centrum Sinai Divers, Live Spa wellness, sauna, masáž, jacuzzi, kaderník a salón krásy

CK Maxi detský klubje otvorený medzi 10:00 a 17:00 hod (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne). Program je variabilný a prispôsobuje sa potrebám a záujmom detí od 4 do 12 rokov. Nemecky hovoriaci tím animátorov pripravuje plán aktivít, prispôsobený všetkým vekovým kategóriám 6 dní v týždni.

CK Baby Serviceje služba pre tých najmenších hotelových hostí ETI, poskytovaná vo všetkých hoteloch zo siete RED SEA HOTELS, v spolupráci s CK Maxi detskými klubmi. CK má k dispozícii vo svojich hoteloch rôzne potreby a pomôcky k zapožičaniu, resp. k poskytnutiu za poplatok/kauciu (cca. 10-20 €). Detské postieľky, sieťky proti hmyzu, ohrievače detských fliaš, varné kanvice, podložky na prebaľovanie, zapožičanie kočíka, plážové hračky. Ďalšie výhody pre rodiny s deťmi nájdete v rubrike: Rodiny & deti.

Základná cena zahŕňa

 • Letiskové poplatky

Základná cena nezahŕňa

 • Víza

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária ETI, IČ: 45701822. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Sharm El Sheikh
 • Miesto podľa CK: NA`AMA BAY

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Ghazala Beach ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži
Všetky zájazdy do  Ghazala Beach

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 135 963
dnes zatvorené

Lokalita

Nezáväzná objednávka

Ghazala Beach
    Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay

Pôvodná cena
564 EUR/os

Cena
424 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 135 963

Zájazd

1. osoba na pevnom lôžku
0
424,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €